Euthyrox a chudnutie

xyxyz

ale to je trochu ine ked mas znizenu funkciu stitnej zlazy tak jasne ze to brat musis, ale ked mas stitnu dobru a napchavas sa takymito liekmi tak co dodat-smer psychiatris

alchamilka

ja berem Euthyrox vyše 7rokov našťastie sa mi upravuje štitná nikdy som z tochto lieku nepribrala ani neschudla... ja viem načo ti je ten Euthyrox si myslíš že ked ho budeš brať sa ti zvýši štitná žľaza čo je pravda a zo zvýšenej štítnej žľazy sa chudne hm , áno , ale rátaj s tým , že operácia bude pravdepodobne nutná, ale nezdá sa ti to nedôstojné tvojmu telu? ty radšej poješ lieky aj na zničenie srdca len aby si schudla 2kg...

marion78

takisto ako pise Janulka,aj ja som brala euthyrox koli znizenej stitnej a v priebehu 5 mesiacov som pribrala skoro 20kg.nevravim,ze som nejedla viac,bola som neustale hladna.tiez mam doteraz problemy s vahou a to sa stravujem tak,ze vsetci myslia,ze drzim dietu..:(dievca,najdi si iny sposob na chudnutie,pokazis si telo aj stitnu

xyxyz

niektori ludia su fakt uplne drbnuti..ako hocico brat kvoli vahe...si znicis cele svoje telo!!!!!!!!!!!!a este aj z netu..vies o tom ze ho beries na vlastnu zodpovednost??neviem kolko mas rokov ale mozgom netipujem na viac ako 13!

achamilka

lieky , ktoré sú určené na nejaký zdravotný problém sa nemajú užívať len tak! ale vaše zdravie , ale je to úbohé

mifor

Keď som začala brať Euthyrox vážila som pomaly 62 kíl. Teraz som sa ustálila na 54kg. Takže ja osobne som schudla.

janulka2222

euthyrox??... volnopredajny?? brala som ho 10 rokov..!!!! kvoli problemom so stitnou zlazou... a pribrala som.. a doteraz mam nadvahu..