Euthyrox a chudnutie

Kaylee

@anka89: ja mam hypothyreozu to znamena znizena funkcia stitnej zlazy a berem ten euthyrox 25-50 mg obden. ked som mala 19 r merala som uz 105 kil. som nasla tie tabletky ( fat absorber ) a vdaka nim som schudla tych 30 kil za dobu 3 mes. ked clovek najde vhodne tabletky tak vdaka nim moze schudnut. ked clovek chce tak to aj zvladne

anka89

Ja mam vybranu stitnu zlazu a euthyrox musim brat uz do smrti a myslim si ,ze ten liek nie je absolutne na chudnutie mam dojem ,ze sa z neho pribera a keby som si nedavala pozor na stravu a nesportovala tak mam kil vela .Clovek schudne len a len upravou stravy 80 percent a 20 percent je cvicenie tabletky nezaberaju .

Kaylee

Keho mudru napadne nieco taketo pomoci euthyrosu schudnut? euthyrox je hormon stitnej zlazy a pouziva sa na liecbu ochoreni stitnej zlazy! prestan s tym lebo si mozes velmi ublizit na zdravyy. ked chces schudnut zozen si fat absorber ja som vdaka tymto tabletkam schudla 30 kg za 3 mesiace

misko a ja

dobry den chcem sa spytat zobrali mi krv a zistili mi ze mam zvecsenu stitnu zlazu dnes mi dal doktor tabletky Euthyrox mam najprv brat 5dni po pol tabletky a po tych piatych dnoch po celej tabletke a 15 mam prist na kontrolu pomozu mi dakujem za odpoved Gabi

Kikusik

Ale to je len výsledok toho, čo sa do nás hustí z okolia. Ideály krásy, ktoré sú nám podsúvané z médií, majú tak do 50 kíl a keď má niekto trochu nadváhu, tak je braný za slabocha/neschopného, že s tým nevie nič spraviť. Úplne ma dorazil nadpis jedného bulvárneho článku: "sú bacuľky, a aj napriek tomu ich milujeme! (Polnišová a Koščová)" (to už naozaj hodnota človeka spočíva v tom, ako vyzerá ???!!!) - tiež som toho obeťou - ja sama "chudnem" asi od 13., ako dieťa som bola bacuľka, potom som s chudnutím začala, vždy som veľa športovala a dosť málo jedávala, takže som vyzerala viac menej normálne, aj keď sa u mňa vždy striedali obdobia, kedy som bola chudšia a kedy pribratejšia. Vždy som sa však dosť veľa hýbala. Avšak vždy, keď som sa s váhou dostala na vytúženú hranicu, a vyzerala podľa svojich predstáv, tak bol menštruačný cyklus v háji. Skončila som s tým až v 19. keď mi gynekologička oznámila, že mám nedovyvinutú maternicu, a ak chcem mať raz deti, tak nemám robiť hlúposti.Začala som normálne jesť, na cvičenie toľko času nebolo (začala som chodiť na vysokú), a kilá išli hore. Aj napriek snahe, keď jem normálne, vždy priberám. A tiež by som rada bola štíhla...Meštruáciu nemám doteraz pravidelnú, ani na HAK (čo by mala byť presná ako hodinky), tak ma poslala k endokrinologičke, v podozrení na hypofunkciu (ktorá sa dá navodiť i častými diétami :-(. Tak laická prestava - začnem brať Euthyrox a "zázračne" (konečne) schudnem... žiaľ, no asi to tak v praxi nefunguje. Zdravie je prednejšie... a aké sú vaše skúsenosti s Euthyroxom?

mifor

Preboha, ja by som rozhodne nebrala Euthyrox len tak! To by ma ani nenapadlo napchávať sa len tak hormónmi. Beriem ho na zníženú činnosť štítnej žľazy. Práve preto som tak pribrala.

ladyinred

Aby som to uviedla na správnu mieru a aby to každý pochopil, tak ten Euthyrox nie je taký nebezpečný , keď ho beriem krátku dobu a keďže mám št. žľazu O.K. tak by tento liek zvyšovať metabolizmus a malo by sa teda z neho chudnúť...tie ktoré z neho pribrali, to nepribrali z "neho", ale preto lebo majú hypofunkciu št. žľazy, teda spomalený metabolizmus a preto ho vlastne majú užívať, aby sa im to vyrovnalo...nie som blázon, aby som to brala viac než odporúčajú alebo dlhší čas než ten mesiac, nechcem si predsa dodr.ať celú št. žľazu a tým aj celý metabolizmus, hoci ten už mám asi aj tak v prdeli od tých večných diét...takže toť môj názor
Ďakujem