tofu na smotane

smajliQa

len ma trochu mrzi.... ze moj priatel, ked sme spolu zacali mi vzdy hovoril ake su krasne...no co si o nich mysli teraz neviem .:D:D:D:D aj ked hovori ze su stale krasne...viem ze by rad bral vacsie..aspon take jak na zaciatku :D

smajliQa

s co mam povedat ja,??? z prs z 96 na 86 .... tak teraz???? mam mat sebevrazedne sklony,?? hah :D.. nie, aspon konecne nemajuu narazky a necumia.lol..fuj

tofu_

Mňa sa pýtaš? Že jej to lezie na nervy, keď si len to jedno všímajú, na to ju upozorňujú. JE JEJ TO NEPRÍJEMNÉ...

tofu_

Aj na také mám príklad :D Mám chudú - úplne štíhlu - kamarátku a má veľké prsia a neustále jej tam niekto čumí, niekto ju upozorňuje na jej dekolt a furt, lezie jej to na nervy. Predstav si, že by ti tam furt niekto čumel, no ja by som nemenila. :D

TrainingBoy

no pre zaciatok bude aj to stacit, zlepsia ti stabilitu a celkovo bude ten cvik efektivnejsi, ostatne aj vlastna vaha ti na zaciatku da zabrat, po case by bolo vhodne zvysit vahu a znizit pocet opakovani, ale pokial na to nemas moznosti tak nevadi
a zostihlenie sa da docielit jedine celkovym schudnutim, zial to sa inac neda, ale vyformovanie ti podla mna dost pomoze

tofu_

Pozri, aj ja mám malé prsia a čo? Aj malé prsiu sú pekné, každému sa hodia iné, s tvojou chudou postavou by si vyzerala smiešne, keby máš veľké prsia. Tvoje sú akurát k tebe, patria k tebe :)