PO KTOREJ HAK MI ZMIZNU BOLESTI PRI MENSTRUACII?

moooncaaa

mne pomaha ibalgin 600-zaberiem mi najneskor do pol hodiny, ale nesmies to s tabletkami prehanat, potom by si si mala kupit v lekarny caj na take a zacat pit tyzden vopred

gynekolog

to sú celý Slováci druhému nedoprajú a už som sa tešil že si to dnes prečítam a od zajtra budem posdtatne viac zarábať

zc

skús 7dní pred očakávanou menzes Anopyrin 30mg tbl 1x denne a potom ešte 3dni budeš mať ale silnejšie menzes osobne si myslím že by bolo dobré žačať aj HAK Yadine alebo Yasminelle

123456

bolesti hlavy, depresie, precitlivenost, neustale vytoky opakovane, strata vlhkosti, a co bolo najhorsie asi : strata chuti na sex, naliate nohy a prsia... atd atd... mam bolesti pri kramoch, ale radsej si dam ibuprofen ako toto... kramy mi chodia chvala bohu aj po vysadeni pravidelne... niektorym to ale pohaluzi cyklus... ine zasa maju problem otehotniet, ked uz sa k tomu odhodlaju... atd....

chranit sa da aj inac... bez hormonov..

bugyna

Vyskusala som aj naplaste koli tomu,kedze som sa tak branila tabletkam,vsetko ok az na to odliepanie,dost mi to prekazalo!

brunuska

Tak tak ani ja Hak radsej nie! kazdy mi tvrdil aka je Novynette super a ja som pri nej skoro skolabovala-a to som zvladla len prve dve tablety.a to uz mam asi 6 druh co mi absolutne nesadol. mohli by vymysliet cosi normalne!