Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Miláčik, pupáčik, pomôže to? Bude to kyselina, hoci nejde do hrdla, že? Mám doma fatru a z Chorvátska mám ešte aj Jamnicu, tá má ešte viac Na-sodíka ako fatra. Ak tam pôjdem t.r. donesiem domov aspoň 2 kartóny.

samko r.

Ale slušnosť káže povedať "nečakaj"... Ja mám ešte dnes voľno, zajtra ťahám deň.Srdienko, páli ma žalúdok, môže to byť z grilovanej safalátky a posolenej uhorky?

ethel

aha...rozmyšlala som nad tým..pochopila som,že to nebolo naschval...pohoda...všetko je ok,ja si nevyžadujem rozlúčku...si doma?

samko r.

Prepáč pupáčik, hneď ako som ti včera odpísal mi nabehlo na monitor strata spojenia a viac mi net nešiel. Skrinku na dome má tretí sused a niekedy ju pomôže reštartnúť /vypnúť, zapnúť/ a ide. Nechcel som mu už buchotať na okno. Možno bola chyba aj na trase. O potom ma štve, že nemám ako dať vedieť, že som nútený končiť. Interpunkcia- tým som potajme myslel interpunkčné znamienka v pravopise.....

samko r.

A ten HP v konečnom štádiu po zápalovom procese môže zapríčiniť aj rakovinu. Ale to myslím v tej vedľajšej téme.