Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Pišťok, čistec je Stachys recta ľudia sa v ňom umývajú keď im je bez príčiny zle, vracajú, nemôžu spať, hoci už zaspávajú, naraz sa človek strhne, akoby vôbec nemal chuť spať, hoci je unavený a je mu zle. prichádza slabosť a silné bolesti hlavy. Toto mávajú hlavne malé deti a preto im matky dávajú na kočík alebo šaty nejakú vec, hoci aj mašlu krikľavo červenej farby, aby upútala prvý pohľad očí osoby, ktorá má silný pohľad. Práve z tohoto pohľadu býva zle a ľudia tomu kedysi dali názov "zočí, zočina" Skoro akoby urieknutie. Ja som tomu neveril, až som to vyskúšal na vlastnej koži. Dieťa vtedy nemôže spať, stále sa stŕha, usedavo plače, hoci nemá horúčku ani žiadne náznaky. Vracia. Po umytí v odvare z tejto byliny problémy vymiznú. My sme to už preberali s Babenkou a Brunuškou niekedy vo februári. Jéééj Babenka, kde sa táraš. Čo si bola na svadobnej ceste? A teraz na ňu išla aj Brunuška? Tak láska vás opantala? A nestačila by vám len láska k rodnej vlasti?!

ethel

babenka,počula som ,že brunka sa ma dobre...žeby láska?Neboj sa o ňu,ona si ťa prečíta ak sa tu náhodou ešte zjaví a nájde si čas...:-))))aj ja jej zvyknem nechávať také tiché odkazy....a cítim,že o tom vie,že nám chýba....ale nestojme v ceste jej šťastiu...

babenka

ahojte vospolok. ahoj samko!!!!! ako sa mas? ako zijes? co zdravie? lepsie? ja som douzivala druhu trojkombi atb.na helicobaktera a uvidime, ako bude. ale sladkeho sa nedokazem zriect. hanba mi. co nove? co je s brukou?

samko r.

Vidím, že máš asi robotu. Nechám ťa trošku oddýchnuť. Ozaj po každom napití vody musím ísť na "malú". To asi nie je s kostolným riadom, že?

samko r.

Veríš na čistec? Teraz myslím bylinku, nie náboženstvo! Idem sa ním umyť, či pomôže. Dám vedieť či sa zráža.