Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Ale samozrejme, pokiaľ sa dá, treba sa zabaviť. Ja sa ti priznám, naposledy som tancoval v roku 1991, ale nespomeniem si či na disco, alebo na zábave. Od vtedy ani raz a to som sa v 1992 ženil a bez tancovania.

ethel

ja neviem tancovať,ale keď mám náladu tak viem,väčšinou sú to ale také skôr eroticky ladené veci:-DDD a mojmu mužovi sa to páči...minule som aj na punk tancovala,to mi už bolo jedno čo hrá...a to som nebola opitá,len som sa chcela vlniť:-))))

samko r.

Teraz si si u mňa urobila veľké plus. Ozaj, ja som už aj zabudol tancovať. To je tuším 1,2,1,2,1,2,1,2.... a to druhé 1,2,2,1,2,2. Dobre si pamätám? A ešte ribajzlíkový tanec, kačiatko, patológ, a jedného času letel aj taký neslušný tanec "kamenná tvár", ale ten sa tancoval len v silnom prítmí. Neviem čo to ešte letí.

samko r.

Ty ideš flámovať? Ty sa mi ideš spiť? Dúfam, že potrafíš domov, ozaj a priprav si hodne uhorkovej vody.:-))))))))

ethel

nebola,dnes som behala po obchodoch,kúpila som si nohavice(vyzerám ako tinedžerka:-))) )..a teraz varím,lebo večer ideme do ulíc a malej príde na noc kamoška,tak nech si urobia pohodu...