Reflexná masáž chodidiel

ethel

:-DD asi preto tak rada telefonujem a hlavne dlho telefonujem:-))))mala som tendencie ísť na záchran.dispečing..ale...

samko r.

Dušinka, z teba by bol dobrý psychológ na telefón. Nesprivatizujeme nejakú linku dôvery alebo niečo podobné. Ty budeš chlácholiť, utešovať a ja budem nadávať a vybavovať hlupákov.

ethel

nenechaj si v robote znechucovať deň,mysli na to,ako ti to rýchlo ubehne a pôjdeš domov ku svojim milovaným:-))

samko r.

Neboj sa, určite nie. To by som musel vedieť. Veru, ja keď ráno rozhýbem kosti, cítim sa tak na 30, ale keď prídem do roboty a uvidím tváre ktoré nechcem vidieť, tak mi stúpa tlak a priamoúmerne sa cítim starší. Však preto som kamarát aj s hrobárom a so stolárom. Jeden nikdy nevie.

ethel

:-DDDD no to by si mal vedieť,či to tak náhodou nebude:-))) Hovorí sa,že človek je taký starý na kolko sa cíti..ja sa cítim na 25:-)))

samko r.

Možnože sa potrebuje odreagovať, vyventilovať, prísť na iné myšlienky... Veď si ešte mladá, tak sa bav. Mňa už aj v robote zo dvaja mladí volajú že "tatko". Teraz ma napadla jedna vec. Nekázali im to ich mamičky a to len ja ich pre zmenu priezviska nepoznám? :-DDDDDDDD