chalani ... takze funguje to

Príspevok v téme: chalani ... takze funguje to
1234

jelging funguje... po troch mesiacoch jelgingu kazde rano 20 minut a vecer asi tiez tak, kym som nezaspal.. a vysledok? koncom novembra mal 16,5cm a teraz ma tych 20-20,5 je o dost hrubsi, predtym som obvod nemeral ale teraz ma 14,4 cm.. po troch mesiacoch!!! moje dievca zacalo zhruba po roku sexovania dosahovat vaginalny orgazmus aj ked si nemyslim ze to s tym ma nieco spolocne lebo ho dosiahne vzdy ked som v nej iba do polovice cize nejakych 10cm, dalej absolutne ziadny problem s erekciou, uplne sa vytratil (myslim ze by som pritom mohol kludne aj citat noviny a stal by) predlzila sa mi doba za ktoru sa urobim (z 10- 15min asi na 30 a viac), pocitujem silnejsie orgazmy ako predtym... jednoznacne odporucam.. inak mam 20 rokov

sjella

chlapci moji.. viete si predstavit, co taketo rozmery sposobuju v zenskom tele?? bolest..jasne ze kazda zena je ina, ale pre vacsinu je to dost bolest.. kamoske slzy tiekli po sexe s chalanom s takymito rozmermi.. ja ked si to predstavim, hned ma vsetko rozboli :) 15 cm je uplne akurat a hrubka.. no.. cim hrubsi , tym vacsia bolest....

123456

pre "plnohodnotny sex" staci kludne aj 14-16... kezde "hlbka" zenskej posvy je v priemere 12 cm... naco dlhsi? ked aj tak bod G sa nachadza niekolko cm od vchodu do posvy a niektore zeny dokonca vaginalny orgazmus nikdy nezazili... a dosahuju len klitorialny, na ktory je potrebna stimulacia klitorisu... ten ma vraj iste nervove zakoncenia roztrusene aj pri vchode do posvy.... tak fakt nerozumien naco 20 a viac cm... take narazanie na krcek maternice nie je prave najprijemnejsi sexualny zazitok....

123456

"a este pre sjelu: je to lepsie, mozeme skusat viac polôh, prakticky vsetky, je to fajn"

ale to velke auuuuuuuuuuuuuuuuu si asi prehliadol... velky penis je dost casto pre zenu problem... sex s takym naradim nemusi byt prave potesenim, ale skor utrpenim... juj keby ste si to raz vyskusali co to je 22 cm orol v suske :D :D :D

este nieco... casto o takom dlhom snivaju prave tie, ktore ho este nezazili :) je to nejaky mytus... ale na druhej strane nehovorim, ze nie su zeny ktorym sadne prave tato dlzka :DDDD

1234

slusny_muz... za 1. neviem kolko to vydrzi 2. tiez mi nejde do hlavy ze by sa tymito cvikmi nejako mohlo ovplyvnit delenie buniek takehoto tkaniva a tym zvacsovanie penisu ako pisu na nete ale asi na tom nieco bude, mozno je to aj tym, kedze posilujem, ze papam pilulky "tribulus terrestris" ktore sa daju kupit v lekarni a prirodnou cestou podporuju zvysenie tvorby testosteronu v tele (po vysadeni sa vrati hladina test. do pôvodneho stavu) mozno aj tym... ale mam 20 takze to nebude ziadny prirodzeny narast... na 99,9% je to tym jelgingom...
inak este jedna vec, pipo je aj v kludnom stave ovela vacsi...

1234

pre 123456: nie jeling ale jelging

toto je pekny link:

new.biomag.sk

a este pre sjelu: je to lepsie, mozeme skusat viac polôh, prakticky vsetky, je to fajn

123456

sak nech cvicia... mozno sa po par rokoch pride na to, ze tieto cvicenia maju aj neziaduce ucinky :D napriklad, ze sa im v 35-ke bez viagry nepostavi :D :D :D juj ale som zla :)))