Muži? Hajzli! ved si prečítajte..

Príspevok v téme: Muži? Hajzli! ved si prečítajte..
bukekela0000

S týmto HAJZLOM (prepáčte za výraz ale je to tak) som sa zoznámila na jednom veľmi známom chate. Asi po 2 mesiacoch písania sme sa stretli. Pracuje v BA, a domov na východ chodí každé 3 týzdne. Dlho som premýšlala o stretnutí, kedže nie som taký ten typ no nakoniec som pristala, pretoze sme si velmi dobre rozumeli. Boli to sice len rozhovoy cez telefon ale citila som, ze sa s tym clovekom chcem stretnut. Bol v pohode, presne taky pekny ako na profilovke, bolo fajn. Boli sme na diskoteke a rano ked ma prviezol padol aj bozk, potom dalsi a dalsi..Ozyval sa mi aj nadalej. Zacal mi tvrdit, ako sa do mna zamiloval, ze ma ma rad a chcel by to vyskusat. Tak odisiel zase do prace. Boli dni, kedy sa mi ani len neozval, neprezvonil, nanepisal a ked som chcela vysvetlenie, tak ma odbil tym ze co ja si myslim, je tam strasne vela prace atd..tak fajn. pochopila som to. Mal ist len na 3 tyzdne..po 3 tyzdnoch mi oznamil, ze ostava este tyzden dlhsie, pretoze potrebuje lepsiu vyplat. ze vraj "ide zima, potrebuje zimne pneumatiky..." ok..zase som to pochopila..Po tyzdni v piatok, ked sme sa po mesiaci mali konecne vidiet sa mi HAJZEL zase neozval cely den, a vecer mi napisal spravu, ze "prepac, dnes uz nepridem, som unaveny po ceste a nechce sa mi"Ved v pohode, chudacik cesta bola unavna. Prisla sobota, zase cely den nic, v nedelu okolo 13:00 ma prezvonil. Ziadne vysvetlenie. Vrelo to vo mne. V nedelu vecer som vypila dva pohare cerveneho a pisem mu ja.A vieto co mi HAJZEL na to odpovedal? "su dusicky, rodinu som dlho nevidel, v utorok idem prec potrebujem si este nieco povybavovat,tesim sa na teba" Tak super, tesila som sa ze ho v pondelok konecne uvidim..a hadajte moji mily co sa stalo? HAJZEL si nedal tu namahu prist ani v pondelok, ziadne vysvetlenie, mobil ani len nepípol!!! Dnes je utorok, predpokladam, ze uz sedi spokojne v aute a je na ceste do BLAVY. Zazila som uz cokolvek, no toto je vrchol!! Nechapem, ako moze byt niekto taky egoista a klamar. A viete čo je na tom najhoršie? že ma to trápi a neviem ci stale mam na hlave tie ruzove okuliare, ale chcem HAJZLA aj napriek vsetkemu vidiet! zeny ,muzi poradte, co robit???

bratiska

v bratislave sa sexuje tak ako inde..nechapem tie utoky na Ba...preco si sedlaci myslia ze Ba je skazena viac???????a konec koncov ide o vychodnara ,ktory si do Ba priniesol svoje marvy, ako tisic dalsich cezpolnych debilov co len ohovaraju Ba ale prachy a zamestnanie v Ba su im dobre tu slamu co sem ale vozia,tazko po nich potom vypratat..Cim je Ba skazenejsia ako ine diery? tym ze je tu viac podnikov a udrzovanejsie baby???cim??ze je tu vela divadiel a diskotek??to robi skazenost???totalne zamindrakovane myslenie dedincanov..to potom Wien je este skazenejsia....a dedina s 10 ludmi je neskazena....kde sa sekerov vrazdia ozrati...a babky ohovaraju ci clovek bol v kostole a ci ma zenska muskaty v okne a kde muzi po krcme biju zenske .?...
k problemu
-otvor si oci prepac bude to drsne ale ON TA NECHCE ..a nic s tym nenarobis,,ak by ta chcel tak by za tebou lietal.
cim skor sa odmilujes tym lepsie.Je to debil a zahral sa a to hranie s tebou mu robi dobre...citi sa dolezito

Slobodna

Jasné blava je kolískou nerestí :)) V malom meste alebo na dedine je to oveľa horšie. Ale tak na niečo to treba zvaliť, to je fakt :)

ShaulaThalit

Joannes: ja by som to zhrnula tak, že je to raj pre miestnych prietrtníkov, resp. malých chlapcov, čo si chcú zatrtkať.

Joannes

Blava je raj pre chlapov ktorý si chcú len užiť na pár chvíľ a potom loviť zas inú rybku. Si obeť, tak to tak ber a pouč sa zo svojej hlúposti. Nesprávaj sa ako strážkyňa najstaršieho remesla ak hľadáš vážny vzťah a pravú lásku.

erasmus

sorry, ale toto vyzera na zenateho chlapa. alebo ma prinajmensom rozohratych viac partii,to je dost bezne. zeny sa sice rozculuju, spravanie muzov im vadi, ale pritom im to samy dovolia. ved sama pises, ze ho chces, aj ked je hajzel. tak co sa potom divis, ked chces hajzla. taky sa k tebe aj tak hajzlovsky sprava. kolko si nechas, tolko dostanes. mne osobne na taku zenu prejde chut ked vidim, ze je ochotna vsetko tolerovat. chlap je lovec, potrebuje utekat za koristou ktora unika. to, co je vzdy na tanieri, to nie je korist, to je kus zvetraleho masa, na ktory sa rychlo strati chut. nieco ine je ked mas zenu a deti, tak to su potom ine vztahy. ale slobodny chlap ked sa este nemieni zenit nebude ofukovat nejaku zensku, ktora na neho vyckava doma v obyvacke. od takej radsej rychlo prec! s takou je totiz nuda. ked to pochopis, zmenis taktiku a stanes sa vzacnejsia. potom sa mozno aj jemu vrati zaujem o teba.

viesco

ked chces, ked ti nevadi aky je, ako sa chova k tebe, nechaj tomu volny priebeh, nechaj ho este nech sa prejavi, ale ked je taky flegmatik, tak to sa nacakas, tak cakaj, takeho si si vybrala...,
nechcem byt zlym prorokom, ale ci nieco neskryva, ked je taky mlcanlivy, len aby... sa z neho nevyklulo nieco co ani netusis, nikdy nehovor nikdy, cas ukaze aka je pravda,

nathália09

bukukela,ak ti to stačí taká láska,tak buď sním a odpusť mu.
No mne by sa taká láska nepáčila,nič v zlom.

paradox

V tej dobe, ked si to chcela ukoncit a poslala mu "konecnu" SMS, som sem chcela napisat, ze presne toto som si potrebovala precitat, aby som to uz nadobro v sebe uzavrela. No zmenilo sa to vo mne. Myslim, ze tie moje uzkosti suviseli skor so mnou, nez s tym, ze by ma nemal rad. Ono sa vela veci javi inak, ked ich clovek preziva skreslene.

paradox

Ahoj, pred par dnami som prezivala podobne pocity ako ty. Chcela som to ukoncit a cim viac som to chcela ukoncit, tym viac som trpela a akoby umierala zaziva. Az som si uvedomila, ze ja nechcem, aby to skoncilo, len aby mi bol blizsie, lebo ho lubim. A ano, tiez si myslim, ze to, ked sa ti moc casto neozyva neznaci, ze ta nelubi. Ste aj v mialovom ci icq spojeni alebo len telefonickom?

jjjjj

teda... si rozporuplna bytost, nevies co chces, najprv nanho nadavas, ze je hajzel, nakoniec z neho urobis anjelika, vyjadruj sa presne, nememu decku ani vlastna mater nerozumie...
to si neodhadla hned aky je? odkedy vlastne trva znamost?