Muži? Hajzli! ved si prečítajte..

Príspevok v téme: Muži? Hajzli! ved si prečítajte..
bukekela0000

S týmto HAJZLOM (prepáčte za výraz ale je to tak) som sa zoznámila na jednom veľmi známom chate. Asi po 2 mesiacoch písania sme sa stretli. Pracuje v BA, a domov na východ chodí každé 3 týzdne. Dlho som premýšlala o stretnutí, kedže nie som taký ten typ no nakoniec som pristala, pretoze sme si velmi dobre rozumeli. Boli to sice len rozhovoy cez telefon ale citila som, ze sa s tym clovekom chcem stretnut. Bol v pohode, presne taky pekny ako na profilovke, bolo fajn. Boli sme na diskoteke a rano ked ma prviezol padol aj bozk, potom dalsi a dalsi..Ozyval sa mi aj nadalej. Zacal mi tvrdit, ako sa do mna zamiloval, ze ma ma rad a chcel by to vyskusat. Tak odisiel zase do prace. Boli dni, kedy sa mi ani len neozval, neprezvonil, nanepisal a ked som chcela vysvetlenie, tak ma odbil tym ze co ja si myslim, je tam strasne vela prace atd..tak fajn. pochopila som to. Mal ist len na 3 tyzdne..po 3 tyzdnoch mi oznamil, ze ostava este tyzden dlhsie, pretoze potrebuje lepsiu vyplat. ze vraj "ide zima, potrebuje zimne pneumatiky..." ok..zase som to pochopila..Po tyzdni v piatok, ked sme sa po mesiaci mali konecne vidiet sa mi HAJZEL zase neozval cely den, a vecer mi napisal spravu, ze "prepac, dnes uz nepridem, som unaveny po ceste a nechce sa mi"Ved v pohode, chudacik cesta bola unavna. Prisla sobota, zase cely den nic, v nedelu okolo 13:00 ma prezvonil. Ziadne vysvetlenie. Vrelo to vo mne. V nedelu vecer som vypila dva pohare cerveneho a pisem mu ja.A vieto co mi HAJZEL na to odpovedal? "su dusicky, rodinu som dlho nevidel, v utorok idem prec potrebujem si este nieco povybavovat,tesim sa na teba" Tak super, tesila som sa ze ho v pondelok konecne uvidim..a hadajte moji mily co sa stalo? HAJZEL si nedal tu namahu prist ani v pondelok, ziadne vysvetlenie, mobil ani len nepípol!!! Dnes je utorok, predpokladam, ze uz sedi spokojne v aute a je na ceste do BLAVY. Zazila som uz cokolvek, no toto je vrchol!! Nechapem, ako moze byt niekto taky egoista a klamar. A viete čo je na tom najhoršie? že ma to trápi a neviem ci stale mam na hlave tie ruzove okuliare, ale chcem HAJZLA aj napriek vsetkemu vidiet! zeny ,muzi poradte, co robit???

xenaVV

este stale visi na webe, ci na FB ten tvoj \"kamos\"? nehanbi sa ani trochu? ze sa neozval? nema ziadne vycitky? ked nie, je to bezcharakterny nevychovanec, od takeho ruky prec, bud rada, ze to dopadlo ako dopadlo, nie je zenaty?, nie je to sobasny podvodnik?, ked nie, je to \"kamos\" pre urcity druh \"kamosiek\", a to by ti podla tvojej reci evidentne prekazalo, su to kamosky, ktorym to mzno vyhovuje, a to je ich problem, skusa co moze, ja osobne neznasam taketo \"typky\", robi sa mi zle z takychto podvodnikov, ktori roznasaju problemy, aj ohrozuju zdravie inych,

nelutuj sa uz, chyby robi kazdy, kazdy sa ucime na chybach, isla si ale dobrovolne do toho vztahu, takze aj sama si si prispela do mlyna, zabudni, a bude dobre

tina1112

nechapem na co sa mu vnucujes

to je jednoduche nevolaj mu nepis mu
on ta nechce
a ak ano tak len .. vies na co

nechapem na co sa tak ponizujes

sama vies dobre co mas robit... a co chces pocut?

Netvor Q7/A

Nvm preco niekto dnes este stale lipne na takyh hlupostiach ako je nemenovany chat alebo kniha na xichte a podobne produkty ktore vyuzivaju socialne siete
Tym ze tam niekto poskytuje udaje o sebe sa vlastne vzdava prava na anonimitu a potom si informacie o vas prezeraju vsemozny uchyli a perverzaci a vy sa este cudujete ked dojde k situacii ako je tato - ktora je este pomerne stasna

K tym hajzlom :

Vies dievcina generalizacia ze dvojsecna zbran
Moj kamarat zistil ze mu priatelka zahyba po 5 rocnej znamosti a nie s jednym chlapom sucastne a tiez nevykrikuje ze ake take su vsetky zeny>>>

Kazdy clovek ma svoje muchy a tou tvojou je zjavne prilisna naivita a dovercivost zjavne este nemas co to preskakane tak si narazila len druhy krat ak mozem poradit si nehladaj priatela cez internet aspon nie takymto sposobom

bukukela0000

"rozumiem ti" snazim sa kaslat na to..dnes som sa uz citila o cosi lepsie, snazim sa stale nieco robit a nemysliet na to, celkom to pomaha..najhorsie je ked som niekde sama, vtedy mi zase pride luto..

rozumiem ti

buku: kasli uz na to. ber tak, ze to muselo byt, aby si takyto typ " smradocha " zacitila uz na sto honov :) a na taketo situacie poucky aj tak neexistuju. vela stastia.. a skus druhykrat nenaletiet ;-)

bukukela0000

Natalka Taakze dalsi den presiel a "kamos" sa neozval..ale potesujuce je to ze dnes mi bolo uz o cosi lepsie..a aj zapocet sa mi podaril :)
Co sa tyka nazvu, uz som to tu spominala, ked som to pisala, hlavka bola horuca, nervy pracovali na 100% Este raz sa ospravedlnujem pánom charakterným, takým ktorí sa ako hajzli nespravaju, snad ste niekde :)
Xantipa pobavil ma tvoj prispevok, ano je uplne zbytocne zahadzovat sa s takym tupcom :))

Xena1

Basnicka pre naivky

naivna ci aka je?
nie je ona blondina?
ci blba ako stolverk?
tezko rict co v nej je

naivnucka paradnica
chcela princa na koni
bielom nech pride
peknucky ako obrazok

ale prazdny este teraz je
nedozrel a nevie vela
co s cim robit
len zarobit na comkolvek
a hrat sa

profesorka psychologie by povedala:

exemplarny priklad ako slecinka, neskusena, neznala, silou mocou chce nieco co nemoze mat, pretoze z druhej strany nie je adekvatna odozva, a co nie je obojstranne malu cenu ma, darmo jedna strana busi kope nozickami rucickami,
ako rozmaznane dieta, co musi vsetko mat po com mu dusa pysti, hlavne ked pekne a blyskave je to, co chce a nemoze mat,

nepripravene na zivot a rozmaznane musi sa ucit krok za krokom o com zivot je...
dietatko pucik este nezrely... naleti hracovi, ktory sa chce len hrat a zabavat... pre vlastne potesenie....

Xena1

Bukekela,
Citas po sebe co pises?

"A viete čo je na tom najhoršie? že ma to trápi a neviem ci stale mam na hlave tie ruzove okuliare, ale chcem HAJZLA aj napriek vsetkemu vidiet! zeny ,muzi poradte, co robit???"

Ved si sama odpovedas, ze este chces pokracovat v nacatom. Takze co ti radit? Skus so myslis a nestazuj sa.
Varovania mas tu vsade napisane. Tak skus co myslis. Tvoja vec.
Komu niet rady, pomoze si sam. Skus, uvidis.