Meska mi Menstruacia pls pomozteee

Dee

ja som mala prvu menstruaciu v 11 a dalsiu som dostala az za 5 mesiacov, a potom roky velmi nepravidelne, ale zato intenzivne a dlho. Odkedy beriem HAK, tak je to v pohode

mirikita

vikinaaaa neboj, ja ked som dostala prvy raz menstruaciu tak som ju potom dostala az o dva mesiace! tak sa vobec nicoho nemusis bat

lejaa

ja som mavala tiez nepravidelne a doktorka mi nasadila vitamin E a za niaky cas sa mi to napravilo takze nezufajte a vyskusajte vitamin E a je tiez dobry aj na pokosku ...

Cici333

klud,nic sa neboj..ono je to este zo zaciatku velmi rozhadzane a to je na tom dost blbe lebo nevies kedy to dostanes..nic sa nedeje

zuzana671

adelka 8284 ja mam presne takyto isty problem tiez nemam vobec pravidelnu robili uz test na hormony?mne ano a mam zvysene mnozstvo testosteronu co je muzsky hormon.. teraz v piatok tam idem a lekar mi nasadi lieky ale ja nechcem byt stale zavisla len na liekoch chcem byt zdrava chcem sa vyliecit..co sa tzka antikoncepcie brala som ju 2 roky pocas tych dvoch rokov som mala kramy presne ako hodinky..ako nahle som ju vysadila tak asi po 3 mesiacoch som zacala mat nepravidelne prvy krat...najskor to boli 4 dni potom tyzden a teraz to meskava aj 1az2 mesiace...bola som aj na endokrinologii ci nemam nahodou ynizenu alebo zvysenu cinnost stitnej zlazy lebo stitna zlaza ti reguluje v tele hormony tak ak si nebola na endokrinologii tak tam behni budes vediet na com si ja mam stitnu v poriadku ale pytala som sa na stitnej doktorky ci mi toto zvysenie muzskeho hormonu nemohli sposobit antikoncepcne tabletky a ona povedala,ze len tie mi mohli rozburit moje hormony..uz antikoncepciu nechcem vidiet snazim sa jej vyhybat...to je len obchod chcu na tom len zarobit...ma to aj vyhody ale aj nevyhody...vyhoda je ta,ze ked to beries neostanes tehotna,upravi sa ti plet,aj menstruacia ale ked to vysadis tak mas len problemy takze porad sa so svojim lekarom ...povedz mu ze mas nepravidelne a chces sa vyliecit ale nechces antikoncepciu co ti na to povie drzim pace a neboj sa ...ja som zvedava aku liecbu mi nasadi lekar pocula som ze mi da antikoncepciu ale ja to uz nechcem uzivat no ved uvidim...

hhuh

Klud mne to napriklad meskalo 4 mesiace...vobec mi to nevadilo a nakoniec som to dostala ko naschval na dovolenke...ked to mas prvy krat tak to meskava...
kukni na stranku www.mameto.wbl.sk
tam je o tom vsetko napisane