Meska mi Menstruacia pls pomozteee

adelka8284

Mam 23 rokov,menštruáciu som prvý krát dostala keď som mala 13,čiže je to už 10 rokov,a ani za tych 10 rokov sa mi neupravila,mam ju nenormalne nepravidelnu!!ale naozaj nepravidelnu,niekedy ju nemam aj dva mesiace,mesiac,...pravidelnomsť nehrozí!Chodila som s tým ku gynekologičke,no ona mi vždy povie,že to sa možno napraví,možno nie...dá mi lieky a tým to hasne!!!strašne ma to štve a myslím,že to nie je normalne!!!Prosím vás,máte niektorá problém ako ja???počula som,že antikoncepcia upraví cyklus,no čo potom keď ju vysadím?:(myslím,že zmením lekárku!!!

secretkaa

no jak kedy... mesiace? to zas ne... napr. o 10 dni neskor. Ale to vzdy inak... teraz napr. uz 2.tyzden. No bola som chora, tak myslim ze to neni problem

vikinaaa

hm secretka a jak ti dlho trva do kym dostanes druhu menstruaciu myslim taq ze kolko dni alebo mesiace po tej poslednej

alickaj

Nestresuj.Pokial som dobre pochopila, v januári si ich mala prvý krát.A kým ti nabehne normálny cyklus, tak ti to pár krát ešte zblbne.Takže klud.Ibaže by tam bol iný problém,ale to musís vediet ty.