Kvalitny oralik...

Príspevok v téme: Kvalitny oralik...
Tommy°Lie

Ahojte ľudkovia... V podstate ani nepotrebujem nejaké veľké rady, ale chcela by som s Vami prehodiť pár slov o skúsenostiach s oralom...
Môj partner, ako aj ja orálny sex milujeme a je základom nášho sexualného života... Viem, že to ,, ako na to ,, sa nedá encyklopedicky určiť, pretože každý človek to ma rád inak a každého vzrušujú iné veci, ale i napriek tomu, by som uvítala keby ste mi tu napísali ako to máte radi vy ( poprosím len skúsených človiečikov nie nejaké deti čo tu náhodou zablúdili ), pretože i keď je môj partner spokojný verím, že existuje niečo čo sme ešte neskúšali a náš orálny sex bude opäť o niečo vzrušujúcejší a krajší...
Ďakujem za pár dobrých rád, a prajem Vám príjemné sexuálne hrašenie :)

AdamKrt

Co jedly lubrikacny gel, alebo si nejaky ochuteny vyrobit. Napr. z oleja, ci masla. Nejake ochutiny. Ci kupit nieco na osladenie. Poliat Pikaom, dat si tam slahacku, alebo sampanske ?

No a ak chces nieco extra, ale neviem ci na to budes mat dostatok ruk, tak mi stimuluj napr. prostatu, zaroven fajocku i honenie, pripadne mu este otrc vaginu. Alebo zaviazte si oci a robte to po slepiacky. Nejaka muzika do toho. Alebo to natahuj, hraj na cas. Doved ho skoro do konca a tesne pred tym prestan. Aby nevystrekol. Po par takychto drazdeniach bude extremne vydrazdeny...

Ak by si bola odvaznejsia, ci aj on, mozete si kupit pansky vibrator prostaty a mozes mu pri tom robit este aj oralik.

Zas nezabudaj, ze dobre je iba vtedy dobre, ak to neni moc casto. Clovek si na to zvykne a potom je to uz slabsie. Tak si doprajte niekedy aj nejaku pauzicku, aby bola u vas vacsia vzacnost toho druheho...

Tommy°Lie

AdamKrt

je veľmi ťažké takto povedať čo poznám... Opísala by som to asi tak, že to výborne ovládam rukami aj ústami. Myslím tempo, silu, spôsoby striedania a spolupráce rúk a úst atď... Fajčenie vtáka, hladenie vajíčok, dráždenie jazykom a skúšala som už aj masáž prostaty a tiež to bolo veľmi úspešné...
S technikou nie je problém, aj partner je spokojny, skôr by som čakala radu ako orálny sex spestrit...