Kvalitny oralik...

Príspevok v téme: Kvalitny oralik...
Tommy°Lie

Ahojte ľudkovia... V podstate ani nepotrebujem nejaké veľké rady, ale chcela by som s Vami prehodiť pár slov o skúsenostiach s oralom...
Môj partner, ako aj ja orálny sex milujeme a je základom nášho sexualného života... Viem, že to ,, ako na to ,, sa nedá encyklopedicky určiť, pretože každý človek to ma rád inak a každého vzrušujú iné veci, ale i napriek tomu, by som uvítala keby ste mi tu napísali ako to máte radi vy ( poprosím len skúsených človiečikov nie nejaké deti čo tu náhodou zablúdili ), pretože i keď je môj partner spokojný verím, že existuje niečo čo sme ešte neskúšali a náš orálny sex bude opäť o niečo vzrušujúcejší a krajší...
Ďakujem za pár dobrých rád, a prajem Vám príjemné sexuálne hrašenie :)

AdamKrt

Chystam sa vyskusat tu kombinaciu Lapacho+Catuaba. A este rozmyslam nad niecim, ale to sa skor tyka zlepsenia pre zenu...

Ono i tak mozes privodit priatelovi krajsie pocity, ale od istej urovne sa uz musi snazit on sam, ked ich chce mat lepsie.

Tommy°Lie

AdamKrt

Myslím že máš určite viac nápadov na kvalitný ženský oralik, takže myslím že moje návrhy by boli zbytočné...
A ten vibrátor, no ktovie. Môže to byť celkom fajn.

marakujam3m

dobré je pri orale drazdit zadocek....milujem to a moj partner tiez...a este ked prstom idem do vnutra a drazdim prostatu... :P...

AdamKrt

Tommy°Lie:

a co opacne. Nemas Ty par tipov, ako urobit zene lepsi oralik ? :)
----------
Inak, dalsia zaujimavost, ale nie pri oraliku, by mohol byt malicky vibrator v Tvare U, ktory sa vola "We vibe". Jeden koniec je vo vagine, druhy na penise a umoznuje to bez problemov klasicky styk. Penis sa zmesti dnu a naraza na koniec vibratora. Vibruje penis, vibruje vagina a penis naraza na vibrator, ktory naraza do zenskeho bodu G, plus vibruje to aj na klitorise a muz, ked sa pritlaci, tak jemu to masiruje a naraza na ochlpenie nad korenom penisu na kost, za ktorou je mocovy mechur.

AdamKrt

Tommy°Lie:

neni zac. Mam pre Teba dalsi tip. Vidim, ze myslime podobne na uspokojenie svojej polovicky :)

Predstav si, ze mu robis oralik, ale na penis mu nahodis vibracny kruzok, co ma stimulovat klitoris. Avsak kruzok otocic dole a miesto toho, aby to stimulovalo z vrchu klitoris, mu to bude tukat na gulky.... :) Mozno este pod to trochu jedleho gelu... :)

Takze vibracny kruzok ma na koreni, ten mu drnca penisom, k tomu mozes doplnit rucnu pracu + oralik, ci este aj Tvoju dalsiu kombinaciu - masaz bodu G, ci pouzit tam aj vibrator...

Dalsia moznos kombinacie je aj, ze pri masazi bodu G, alebo predtym, skusis mu nasadit a natlakovat dobre vakuovu pumpu na penise. Existuje aj zenska vakuova pumpa na prekrvenie vaginy. Ak by si ju mala, mohla by si mu ju pripevnit na gulky a vysat vzduch. Viem si uz teraz predstavit, ze by to mohlo byt clekom zaujimave.... :)))

Tommy°Lie

Noo a prvý ,,vibrátorsky,, zážitok máme za sebou :)
Reakcia neopísateľná, bolo to nádherné, úžasné, noo same chvály môžem povedať. Maximálna spokojnosť s týmto zázrakom...
AdamKrt ešte raz ďakujem za skvelý tip :)

AdamKrt

Tommy°Lie:

tak ma napadlo, skusala si mu dat klasicky vibrator pod gulky, ked mu robis oral ?

Pripadne zacat oral ustam na gulkach a penis mu dat zatial do vakuovej pumpy a vibrator este zo spodu na gulky ? :) To by mohlo byt hodne zaujimave... :)