Kvalitny oralik...

Príspevok v téme: Kvalitny oralik...
Tommy°Lie

Ahojte ľudkovia... V podstate ani nepotrebujem nejaké veľké rady, ale chcela by som s Vami prehodiť pár slov o skúsenostiach s oralom...
Môj partner, ako aj ja orálny sex milujeme a je základom nášho sexualného života... Viem, že to ,, ako na to ,, sa nedá encyklopedicky určiť, pretože každý človek to ma rád inak a každého vzrušujú iné veci, ale i napriek tomu, by som uvítala keby ste mi tu napísali ako to máte radi vy ( poprosím len skúsených človiečikov nie nejaké deti čo tu náhodou zablúdili ), pretože i keď je môj partner spokojný verím, že existuje niečo čo sme ešte neskúšali a náš orálny sex bude opäť o niečo vzrušujúcejší a krajší...
Ďakujem za pár dobrých rád, a prajem Vám príjemné sexuálne hrašenie :)

AdamKrt

Tommy°Lie:

3kombinacia a vzdy ? Uuuu, parada :) Priatel musi chrochtat blahom :)

Ano, ta 4kombinacia, by bola 3kombinacia + poloha 69. Ono mat muslicku pred tvarou tiez hodne prispieva k vzruseniu, nieto este robit tam cosi aj jazykom... :)

Ad sladke - ved to nemusi byt len sladke, mozete skusit hocico. Trebars nejaku omacku, kecup. Ci kludne narezat nejake ovocie na male platky a oblozit. Ved niekde sa robia tzv. nahe stoly, kde sa jedlo trebars polozi na nahu zenu a pekne naaranzuje. Tak isto to ty mozes urobit aj s priatelom jeden druhemu.

Ad chlad - je pravda, ze lad nemusi na niekoho posobit vzrusujuco. Ono je tam prvych par sekund, kedy clovek nevie, ci je to horuce, ci ladove. Ale ak je ladove neprijemne, kludne postaci aj studensia voda, napr. 20 stupnova....
-------------
Co sa tyka este oraliku, vraj oblubena je celkom abeceda. Jazykom vypisovat na urcite partie abecedu a hadate, ake je to pismenko :)

Inak, co sa tyka vzrusenia, v sexshopoch sa predavaju rozne gely, nielen ochutene na oralny sex, ale niektore aj povzbudzujuce, ktore zlepsia prekrvenie.

Preto som aj pisal minule napr. o natreti stiplavejsim gelom - samozrejme, ak je to pre partnerov prijemne. Niekomu je, niekomu nie. Stiplavy gel je totiz zalozeny prevazne na chilli a to obsahuje kapsaicin. Latka, stipanie vyvolava miernu bolest, ale receptory to po chvilke vyhodnotia ako prijemnu slast. Preto tolko ludi oblubuje chilli.

Vyborne je to dat si i par hodin pred milovanim v nejakom jedle, pretoze to rozprudi krv, prekrvuje organy a tie su potom citlivejsie. Vraj skvela kombinacia pred milovanim je cokolada + chilli. Nielenze je to skvela kombinacia pre chutove bunky, ale cokolada ma aj povzbudzujuce a euforicke ucinky + do toho ucinky chilli.

Okrem toho, velmi telo dokazu rozohriat rozne telove masaze - zobrat si nejaky gel, ci olejicek a pekne vymasirovat vsetko. Do toho nejaka aromalampa...

Posledne som si na masaze kupil taku vibracnu masaznu hlavicu s roznymi nastavcami, ktora umoznuje zapnut aj infracervene svetlo. To ohrieva pokozku a dochadza k prekrveniu. Velmi prijemne nielen pre masaz, ale aj relaxacne, ci rehabilitacne ucely. No a pred milovanim v istych partiach je prekrvenie obzvlast ziaduce.... :) Pozor vsak na gulky, pokial chcete mat v blizkej dobe deti. Spermie maju radsej chlad.

Tommy°Lie

Niekto

Ako som napísala už Adamovi, sladké moc neobľubujem, takže ho vylučejem aj so sexuálnych radovánok. Ale je super že si na to varoval, lebo verím že nie som jediná ktorá študuje príspevky na moju tému a niekoho to mohlo vyvarovať od problémov...
Noo a s tým zviazaním... Neviem no.. Máš s tým skúseností ? Nie je to až moc, ako by som to povedala sado ???
A prsia, tak to sú dobrá a overená zbraň :)

Tommy°Lie

AdamKrt

Sme sa trošku nepochopili, myslela som to tak, že ta trojkombinácia NARAZ je súčasťou každého oraliku :)noo ta 4-kombinácia, tak to je už otázkou 69 by som povedala nie ???
Ale musím uznať, že máš veľmi dobré nápady a určite majú niečo do seba...
S tým ľadom, neviem či si to už skúšal, ale u môjho partnera to nevzbudilo až také vzrušenie ale, tak to je myslím si individuálna vec...
Včera som si trošku naštudovala ten pánsky vibrátor a predniesla som to priateľovi ktorý bol tým nadšený takže vibrátorik je už aj objednaný :)a samozrejme aj nejaké tie géliky skúsime a potom zhodnotíme tvoju inšipiráciu :)
Noo a to, že sa starám o priateľa, tak mi sme obidvaja vášnivé povahy ktoré sa vždy snažia uspokojiť jeden druhého a vždy niečím prekvapiť a vyburcovať toho druhého. Bez urážky neviem si predstaviť, žeby to bolo medzi nami tak, že si ľahnem políž ma, pohraj sa a konec... Proste hecuje ma keď skúšam na priateľovi niečo nové, a môžem pozorovať divy ktoré to s ním robí :) najdôležitejšie je spoznávať jeden druhého. A možno je to len môj klamlivý pocit, ale odkedy máme orálny sex dovolím si tvrdiť na kvalitnej úrovni, máme k sebe taký iný prístup. Oveľa viac ci vážime jeden druhého, a každý sex si vychutnávame viac a viac :)
A snáď ešte toľko, že to sladké moc neláka mňa... Niežeby som mala voči tomu nejaké extra zábrany, ale veľmi neobľubujem sladké, a navyše bol raz pokus poharašiť so šľahačkou, a boli sme obidvaja akurát tak kvalitne polepený a vzrušenie kdesi v diaľavách :D
Ďakujem ti ešte raz, máš naozaj skvelé nápady, už sa teším, ako budem partnera privádzať do šialenstva :)

AdamKrt

niekto:

pravda s cukrom opatrne, nech nie su kvasinky, ale vina vacsinou maju velmi maly obsah cukru. Skot tam citit bublinky a trosicku stipkanie alkoholu. U nas je dobre to, ze pouzivame pri styku Pharmatex, takze on to ponici tak ci tak :)

Keby aj nie, neni problem sa potom vyumyvat intimnym gelom aka Saforelle, alebo gelom s Aloe Vera, alebo len jednoducho nejakym repikovym cajom a podobne.... Stejne to do tej vaginy sa leje velmi tazko, lebo sa zatvara, takze je to skor tak len trosku na povrchu :)

niekto

zo sladkym by som bol opatrny kvasinky to maju radi muzi sice na to nie su az taky citlivy ale netreba pokusat

mne osobne sa paci ked sa ma zena dotyka svojimi prsiami na erotogenych zonach (predohra pred oralom ? :) )

mozes ho skusit zviazat , zviazat oci ..

AdamKrt

Tommy°Lie:

nie, s tym vibratorom nemam skusenosti. Ale ked je take nieco dobre pre zenu, ak jej stimulujle G bod, tak pansky vibrator musi byt na tom podobne...

Co sa tyka sampanskeho, tak tiez sme to s priatelskou skusali. Ja som si oblial, ona pila, ja som jej nalial dole sampanske a ona pila... :) Chutilo to nejak... lepsie :) A vraj tie bublinky v nej, hotovy div... :)
------------
Tu troj kombinaciu - oral, honenie, masaz prostaty som myslel nie postupne, ale vsetky 3 NARAZ v jednom okamziku. Plus co skusit 4-kombinaciu, ze on Ti bude este robit lizing ?

Variacii moze byt viac. Trebars mu ho oblej este medom... :) Alebo ak mas normalny damsky vibrator, mozes mu robit trebars kombinaciu v jednom okamihu - masaz prostaty, licanie periea a dalsou rukou honenie a on si bude drzat pod alebo nad gulkami Tvoj zapnuty vibrator.

Pripadne doplnit este o kombinaciu - vibracny kruzok na penis + oralik + vsetko ostatne.... :) Ak by ste chceli viac spekulovat, tak trebars este kombinacie ako vakuova puma pa penis, alebo vakuova pumpa na vaginu. Ta by sa dala hadam pripevnit mu aj na gulky... :)

Pekne od Teba, ze sa tak staras o priatela. U nas s priatelkou je to tak, ze vacsinu toho vymyslam ja a priatelka si rada vychutna :) Ale coraz viac je to tazsie... :)

Napadaju ma este kombinacie ako - ak mate radi palive, ci hladive - kupit si palivy a chladivy gel a natret mu napr. gulky bud takym, ci onakym gelom.

Tiez je vraj veeeelmi zaujimave robit oralik a mat pri tom nejaky mentolovy cukrik, ze to potom chladi. Dalsia fajn variacia je robit oralik a pripravit si pohar teplej vody nad 40 stupnov. Tepla, ktora sa da zniest a pohar do ktoreho sa da studena voda, pripadne sa do toho prida este lad. Potom sa moze robit oralik tak, ze si uchlipnes z horuceho, urobis par pohybov, usrknes zo studeneho, znova par pohybov. Staci Ti vyplachovat tym iba usta. Nemusis to prehltat, aby si si neuhnala nejaky zapal hrdla. Stacilo by to vyplut to nejakej misky. Take striedanie je vraj dost zaujimave... :)

Tommy°Lie

AdamKrt

Ďakujem... určite si mi dal inšpiráciu... Niečo z toho sme už skúšali, to šampanské a lubrikant, aaa tá hra na čas, myslím zastavenie pred výstrekom to som už tiež skúšala a robilo to s partnerom divy... Zaujalo ma to zaviazanie oči, to ma ešte nikdy nenapadlo, takže najbližšie to skúsim navrhnúť partnerovi... A kombinácia tých troch vecí, myslím prostata, fajka a honenie je súčasťou každého oralu...
Noo a chrobáka do hlavy si mi dal aj s tým pánskym vibrátorom... Hned si idem preštudovať nejaké infošky na internete... A mohla by som aj takú intimnejšiu otázku ? máš s tým vibrátorom aj osobné skúsenosti ???