Detox

hawiatko

no jasne 10 dnova kura s javor.sirupom citronom a kajanskym korenim je ok,a dolezite su vsetky casti,vsetky ingrediencie ziadne nahradazanie medom!javorovy sirup sa pouziva preto lebo obsahuje mnohe vyznamne vitaminy a latky,kaj.korenie urychluje spalovanie a citronovy stava zbavuje hlienov a tukov.tento napoj sa pije vtedy ked citite hlad kludne 6-9 krat denne a pije sa aj cista voda a matovy caj bez cukru.

TrainingBoy

Tvoje urazky si vyprosim, pokial nedokas respektovat svojho oponenta tak tym ukazujes len vlastnu nevyspelost, sam seba zhadzujes
Ked uz hovoris o pomylenosti, tak najskor pises o nejakych "jedoch" a potom pises ze si davas aminokyseliny a to mi neprijde ako najprirodzenejsi sposob potravy. A chudnut bez cvicenia a potom zacat cvicit je pekna sprostost, ocividne o chudnuti vela nevies a zaujimalo by ma kolko z toho co si schudol bol tuk(mozno vsetko ak si mal na sebe len tuk). Rovnako ocividne nic nevies o kreatine. Tych 10 rokov si asi zaspal na vavrinoch, alebo si cital nejake slepacniky.
Ludia do seba pustaju uz aj ozon aby sa "detoxikovali" aby sa citili menej previnilo, to mi tede neprijde normalne.
Pytal som sa na samu podstatu detoxu, no pokial moje prispevky nechapes tak tym nasa konverzacia konci.

Habbs

Vyzivu studujem asi 10 rokov.Ten detox je dobry aby si si vycistil svoju hlavu s rozumom lebo pises same sprostosti.Tym nam dokazujes ,ze ludia ktory nedetoxikuju to maju vsetko pomylene v hlave,uz ked nevies naco je detox.

TrainingBoy

habbs nic proti, ale o vyzive by si si este mal nieco nastudovat ... a vie my niekto vysvetlit naco je ten detox dobry?

Habbs

Ja mam detox uz od semtebra,jeden obed denne a zvysok jedla iba prevazne ovocie a ich stavy,trocha zeleniny malo orechov.+cista voda alebo detox caje+chlorella+vitamin C.Priblizne mesiac mozno trochu dlhsie som zhodil 12 kg,bez cvicenia.V takom zivotnom style pokracujem aj nadalej,len stym ,ze sa moja vaha stabilizovala a az potom som zacal cvicit.Uz viac nechudnem.Popri cviceni beriem ako doplnok vyzivy aminokyseliny+ iba pred treningom a po treningu 3x tyzdenne kreatin.

zjuzn

Ked uz detox, tak poriadne a tak, ako sa ma. By som chcela vidiet, ako budes detoxovat len na vode.
Preto sa tam miesa aj javorovy sirup aj stava z citronov, lebo to obsahuje ziviny potrebne pre telo, a tak mozes detoxovat aj 10 dni. To by na obycajnej vode mozne nebolo.
Inak, aj ja zajtra zacinam :)

anabel2323

takže to je jedno ci bued ten detox s tym javorovym sirupom alebo len s cistou vodou? vysledok bude rovnaky? na chudnutie to bude mat nejaky vplyv?