Rozist sa či nie?

Príspevok v téme: Rozist sa či nie?
XXXXXXX

Potrebujem radu, som v 9.mesiaci, o dva tyzdne mam termin. S priatelom sme spolu 4roky a odkedy som tehotna sa uplne zmenil, začal chodievat pravidelne von s kamaratmi, predvcerom prisiel o tretej opitý a vcera zasa. Byvame u mojich rodičov. Pobalila som mu veci a poslala ho domov..a on sa zasa opil. Vobec na mna neberie ohlad a vyhraza sa, ze mi bejby zoberie. Síce ho stale milujem, ale rozmyslam, čo mam teraz urobiť. Velmi mi tymto ubližuje.

axjaj

XXXXXX
prajem ti vela sil aby si zvladla to dospele dieta od vas vyhodit-myslim toho chlapa-buduceho nadejneho alkoholika a tyrana s ktorym cakas svoje vytuzene babatko
myslim ze to ale asi neurobis a neskor budes velmi lutovat, a ver mi, ked sa babatko narodi bude ta potrebovat celu a kludnu a vpohode, nie aby si este aj riesila ci ti pride muz domov a v akom stave a kde a s kym asi bol kym ty si unavena a nevyspata a este sa aj trapila kde sa on flaka, budes nervozna, doplati na to TVOJE dieta-ktore ti celkom urcite NEVEZME-ved nakoniec, co by s nim asi tak v krcme a s kamaratmi robil?-to on velmi dobre vie. ani ty nebudes moct nikam chodit, babatku sa treba naplno venovat a budes velmi unavena na to, aby si este aj riesila svoje vztahove problemy.
a nedaj na jeho sluby, ja neverim ze sa to zmeni k lepsiemu
teraz sa hlavne sustred na prichod babatka-musis byt kludna
a potom, si tu pre neho-teda pre svoje babo
prajem vela sil a nech to dobre dopadne
mat dieta je to najkrajsie co sa ti v zivote moze stat

XXXXXXX

ahojte..rodičia mi s malym pomozu. ja mam 27a on ma 24rokov. Na matrike sme uz boli,akurat v piatok. Skoda, ze som to nenechala na neskôr.
Usiko takeho muza by som aj ja chcela,akeho si popisal/la....

usiko

ty kokso, to kolko ma chlapec rokov? 15???

dievca,vyhodit a nikdy, nikdy nepustit spat uz k sebe a babtku...len na pravidelne navstevy dietata podla rozhodnutia sudu...pokila nemas rozhodnutie sudu o navstevach, tak ho nepustit vobec k sebe...babo ti nevezme, lebo ked ste neboli na matrike uznat otcovstvo, tak nie je ani 10 percent jeho...

a este nieco: asi budes mlda, takze nebude pre tebe problem si raz najst milujucehomuza a otca pre svoje babatko...

a este druhe nieco: vies co robia normallni muzi pocas tehotenstva svojej partnerky?

- su neskutocne pozorni, staraju sa ci jej nieco necghyba,
-pomahaju s nakupom, lebo vedia ze nemoze nosit tazke;
-makaju ako fretky, aby nazbierali dost penazi, dokoncili rekonstrukciu bytu/domu do porodu, alebo do porodu kupili vlatny byt/dom.

toto su normalni muzi, zodpovedni a milujuci....a ten tvoj nerobi z toho asi nic...je to hajzel a ja by som s nim uz davni nebola....drzim palce, zvladnes s rodicmi, neboj sa.....

a este: alkohol je nieco, co do rodiny nepatri....

XXXXXXX

aj ja som toho nazoru...a este ked ten "hlupak" je bezohladny a bezcitny, tak to potom vazne neviem, načo to tu riesim....

XXXXXXX

no ved rozpravala...o čom myslis? o tom čo teraz robi? on je taky bezohladny. som sa teraz dozvedela, ze sa tam aj pobil vcera na zabave, toto je teda konec definitivny.