MELATONIN

domculcencul

Mne osobne teda melatonín nezabral. Neviem, či je to mnou, keď viacerým ľuďom v okolí pomohol a mne nie, ale dosť ma to štvalo a nechápem to :-D

9titinka5

ja ho uzivam uz roky, nie vzdy, iba ked mam obdobia ze mam problem so spankom, mne zabera velmi dobre, nekupujem si iba samostatny melat ale cbd kvapky s melatoninom od vitariana,pod jazyk sa dava

peto55555

Ďakujem všetkým, ja nemôžem spávať z narušeného biorytmu ranná, poobedná a nočná zmena....a tiež to mám rodové, takže dva v jednom.

wakeUPpeople

necitaj take veci ako kup si lieky xxx.
Nvm aky mas zivotny styl ale skus napr fest fyzicku aktivitu vykonavat. Proste aj 2 hodiny denne a poriadne a potom uvidis a tyzden napr v kuse

makovicka

susedova babka si vari caj zo susenej makovicky a chvali si.Skusila som to a funguje to.polovicu susenej makovicky rozlamem a zalejem 2 dcl vody horucej.Za tyzden mi stacil 1 pohar a vypila som to 2X a cuduj sa svete spim aj bez toho,lebo nie je asi mozne aby to fungovalo 2 tyzdne.Zeby psychika?

Sedmospac

Mne pri problemoch so zaspavanim a spankom pomohli tabletky s komickym nazvom - SLEEPEEZ. Daju sa zohnat na internete. Su prirodne a pouzivam ich uz asi rok. Velmi si na nich cenim to, ze po nich niesom cely den ako mechom udrety :-)

Slobodna

Podľa mňa nepomáha, tiež som si ho kúpila a rozhodla sa ho vyskúšať z rovnakého dôvodu- problém zaspať a príliš ľahký spánok. Mne osobne bolo z neho zle, mala som z neho závraty a čudný pocit. Treba spávať v úplnej tme a tichu, najlepšie nemať v izbe,v ktorej spíte tv, rádio, pc ani hodiny. Naučiť sa chodiť spávať v rovnakú hodinu, nespávať počas dňa a veľmi pomáha zmena stravy na kvalitu spánku.