Priveľký kondóm?

Príspevok v téme: Priveľký kondóm?
bimbambom

Ahojte, mám 18 rokov a "malý" problém s výberom prezervatívu. Môj penis má v erekcii cca 15 cm a obvod 12 cm. Všetky kondómy ktoré som mal doteraz (nebolo ich veľa) sa nedali úplne rozvinúť pretože boli pridlhé a k tomu sa ešte aj zosúvali. Neviem čo si mám teraz o tom myslieť pretože pokiaľ viem tak priemerná dĺžka penisu na Slovensku je 14,5 cm takže takýto problém by malo mať viac ľudí. Preto neviem či som mal len smolu a vybral som si nejaké pre extra obdarených alebo väčšina ľudí kupujúcich si kondómy má 20 cm penis.
Ak by ste mi vedeli poradiť aká značka alebo typ by pre mňa boli vhodné tak vám budem vďačný:)

AdamKrt

Ako pozeram, napr. ruzove Bix Extra maju od ich klasickej varianty, ktora ma 53mm iba 52mm. Plus je to anatomicky kondom.

Pripadne anatomicke, celkom dobre su zelene Masculany. Len skus pozriet, aky maju priemer.

AdamKrt

Skus nejake obycajne Primerosy. Tie mavaju priemer cca 52mm. Mozu Ti lepsie drzat.

Pripadne lepsie drzia kondomy anatomicke, tie, ktore su za zaludom zuzene.

kapustnik

ja pouzivam durex extra safe, a mne sa nezvlieka, rozvinut ho nerozvienies celkom nikdy :) ked nemas 30 cm kladu :), je tak spraveny, zvynies ho po koren a hotovo, mozno ta hrubka je mensia, preto sa zvlieka