sex s tym koho nepoznam

ta3

xyxyz,
nechcela som byt hruba, ale s Tebou plne suhlasim a v takomto pripade nemoze byt ani reci o sebaucte

eeii,
prosim Ta, trochu sa ukludni, kontroluj a nepis pod mojou znackou, aby nedoslo k zbytocnym nedorozumeniam, dakujem

nikto by nehadzal nic podla mojich vyrokov do jedneho vreca, lebo hovorime predsa o konkretnom pripade a ten znasilnenim nebol

ta3

takisto netvrdim, ze islo v tomto pripade o znasilnenie.
len podotykam ze existuju pripady v ktorym aj ked zena sebauctu ma, tak k niecomu takemu dojde. (ide len o to, aby sa zase nehadzali vsetky pripady tvojimi vyrokmi do jednehov reca, len preto, ma to napadlo.)
ako som uz povedala, holt,"vasen" a animalnost je niekedy v takych pripadoch silnejsia a na sebauctu si spomenie na druhy den. no preto, ze sa to stane raz,to, ze ju premohne to, neznaena, ze ju vobec nema.
a ak aj ju nema, da sa ju budovat, a to, ze tento skutok olutovala, je prvym krokom. dobru noc.

ta3

eeii,
ale toto nebol pripad znasilnenia

mala som namysli, ze keby rybicka mala sebauctu (ako Ty pises, citujem: ...,trapi ju to kvoli tomu ze ma svedomie, ma k sebe uctu...) nebola by sa pomilovala s chlapcom ktoreho predtym nevidela a nepoznala ani jeho meno

ta3

suhlasim s kvjetok, slobodna, giovanni,

nie som proti sexu, ale sex bez lasky a este ku tomu, ked neviem ani jeho meno a vidim ho vobec prvykrat, mi pripomina dvoch psov (teda psa a fenku) na ulici, ktori sa stretnu, onuchaju a pustia sa do toho, nie je to OK a nepripustam v takomto pripade ani ziadne polahcujuce okolnosti

uz iba jedna oponujuca pripomienka pre eeii, ak ma niekto sebauctu, taketo nieco sa jednoducho stat nemoze

s ockom

no aj vacsina muzov prejavuje suknickarske sklony len niektori sa spravaju ako dzentlmeni- co su v podstate tiez suknickari ibaze trochu trpezlivejsi

sixthsense

rybičke 16
ak to bolo po prvý krát, tak ok nie si!!!a ak nie poprvé,tak sa nad sebou zamysli...WC, kde to bude na budúce?!

AdamKrt

eeii:

necital som to cele, ani sa k tomu nejdem vyjadrovat. Zaujal ma len jeden vyrok, zacitujem Ta...

"pripominam to, ze vacsinou su to muzi, ktori dievca zvedu"

ehmmm - bez urazky, pripomeniem jedno stare ludove mudro "Ked suka neda, pes nej*be"... :)