sex s tym koho nepoznam

dexter

asad,
suhlasim. vies dobre argumentovat ;)
s tym kondomom je to fakt mytus. k tomu niet co dodat... jedine, ze by nam bibi123 vysvetlila ako to mysli...
Zazil som nieco podobne (zoznamenie cez net, sex a odvtedy sme sa nevideli, uz si ani meno nepamatam). Mal som potom vycitky svedomia - a to som chalan... Svedomie je ale asi vzdy formovane spolocnostou (to by vedeli skor psychologovia). Druha vec je, ze sa mi to ani nepacilo, takze neodporucam...

Kenty

Bol to tvoj prvý alebo nie? Myslím sex teda. A použili ste aj prezervatív aspoň?
Ale tak čo už 100 ľudí 100 chutí.

Lea123456

..no toto ja by som urobit nemohla..nepoznam toho cloveka, ci nie je nejaky vadny alebo tak, nic o nom neviem... citila by som sa taka...spinava...

Asad

kafik

Nepoužívaj tu na mňa metafory a hovor k veci, dobre? :)

Áno, aj európska. :) Je to síce hrozne porušované, ale ľudia to kritizujú. ;) Pozri sa na seba. Si proti tomu! Vezmi si už len to, že väčšina Európanov sú Kresťania.

Prečo jej tu chceš rozprávať o milovaní, ty moralistka. Ak jej nevadí neviazaný sex, prosím. Ale to čo si napísala s chorými ľuďmi je dobré. :O

bibi123
To, že kondóm nás neuchráni pred všetkými chorobami som naozaj netušila. Nechápem tú neinformovanosť. Dobrý mýtus.

kafe

Asad, myslíš že spoločnosť a jej pravidlá určujú čo je nebezpečné a čo je pre človeka dobré? Ak si myslíš, že skákať z lietadla bez padáka (bez obmedzenia, len si slobodne lietať) je dobrý nápad, prosím. Dá sa to, veľa ľudí také čosi robí, aj prežije a veselo si žijú. Ale oveľa viac je takých čo sa zabijú aj s padákom.
Ktorá spoločnosť je proti neviazanému sexu? Európska? He-he, dobrý frk:)

Rybička, ak ti to riziko stojí za to.. sexuj. Rozprávať ti niečo o milovaní je asi škoda. Rovnako ako o zdraví. Zničiť si zdravie vlastnou hlúposťou sa dá veľmi ľahko. Aj preto je toľko chorých ľudí a chorí ľudia sú veľký biznis. Budú na tebe pekne zarábať, začni šetriť..

janab

Pravdepodobne z toho mal zážitok len tvoj sex.partner, lebo neverím, že na WC môže ísť o kvalitný sex..alebo áno?..a za to to fakt nestojí, ked si z toho nemala nič , len možno budú problémy..možno..rýchle sex. úlety a s neznámym mužom, to chce riadnu odvahu..

bibi123

rybicka-taky kondom Ta neuchrani pred vsetkymi pohlavnymi chorobami... ak to tento suhaj robi pravidelne, tak si si do seba dostala HPV virus a je otazkou, ci sa Ti to nezvrhne napr. na rakovinu krcka maternice... Mlade dievcata su take hlupe a neuvedomuju si, ako velmi neviazanym sexom riskuju, zelam Ti, aby si nedopadla ako moja kamaratka, ktora pre rakovinu krcka maternice nemoze mat deti..