Ako to vidite vy?

ich

stolicka

pytala som sa preco potom so mnou je a zevraj ma lubi..inak sme spolu 4 mesiace.. ale uz to asi pokracovat nebude

modrá

Martin, sú tu dve možnosti -buď nie je tučná (ppribrala 2-3 kg a zrazu ju to ohrozuje?) a ide len o estetiku tela, ktorá bola rovnaká už pred začatím vzťahu. Ak má chlapec iný vkus, mal loviť inde, nie si vyhliadnuť práve ju a chcieť si ju trošku pozmeniť. Nemyslíš?
Alebo je tučná už od začiatku vzťahu a vtedy, ak sa bojí budúcnosti s tučnou babou, aj tak mal dať ruky preč a vyberať zdravé a nie teraz deptať ju. - vieš, čo sa hovorí: Cesta do pekla býva dláždená najlepšími úmyslami. (ale tento prípad to zrejme nie je).

A len tak mimochodom, nikto mi nenahovorí, že keď žena rapídne priberie, prvé, čo chlapovi vadí je to, že chúďa bude mať nejaké zdravotné problémy!! nedaj sa vysmiať.

stolicka

velmi by ma to ranilo..asi by som mu vymenovala s cim nie som spokojna ja..
a potom by som hodila dlhu diskusiu o tom, preco so mnou je..a prehodnotila by som dalsie pokracovanie vztahu..
ako dlho ste spolu? ak nejaky mesiac-dva vynechala by som prve kroky a presla k poslednemu

ich

martin72

myslim ze tu nejde o to ze by mal strach ze budem trpiet obezitou alebo inymi chorobami..tu ide o cisto vizualne dovody

martin72

..miluje,nemiluje..čo má Tvoje priberanie s tým spoločné?(na to je najlepšie trhať lupienky z astry príp.z margaréty).Plánuje s Tebou budúcnosť a nechce aby si neskôr trpela chorobami z nadváhy,príp.obezity.Ďaľších desať vecí na Tebe môže byť OK.Netreba sa hneď urážať,radšej upraviť životosprávu a spoločne začať športovať.
So ženami ktoré sa pre každú hlúposť urážajú to chlapi nemajú ľahké,ale čo majú robiť,keď ich ľúbia...

FFAK

ich

schudni a potom ked bude chciet od teba aby si si prefarbila vlasy,prefarb si..ved on chce pre teba len to najlepsie...

preboha ich,co robis s takym egoistom???
keby ta naozaj miloval celu,tak by mu nevadilo na tebe ani to kilecko navyse, ani keby si ich mala navyse 20 ...ked som citala tvoj prispevok priatelovi,tak ani nehci vediet,ze ako sa vyjadril na adresu tvojho priatela,ale poviem ti,ze urcite nevravel aky je to super chlap