Ako to vidite vy?

modrá

Doubledog - ale ona nepribrala. Dve-tri kilá sa nerátajú, myslím, že nie sú ani vidieť. Neviem, koľko pribrala tvoja žena. Ja by som v podobnej situácii zvážila, či riziko, že partnerovi zbytočne ublížim keď mu poviem PRAVDU,nebude väčšie ako riziko, že ma prestane priťahovať.
A je rozdiel komu to povieš a kedy. Dievča po 4 mesiacoch vzťahu je citlivé až precitlivené úplne na všetko čo sa jej a jeho týka. Ináč to zoberie žena po x rokoch manželstva, kde už nemôžeme predpokladať, že doteraz si dvaja len sladko štebotali. Prah citlivosti sa zvýšil...

stolicka

doubledog, kazda normalna zena ma sebakritiku a vidim, ci som tucna alebo nie..ak chcem chudnut a mam na to odhodlnanie, urobim to aj bez blbych poznamok..
rozhodne by som neverila chlapovi, ktory si 2 kila vobec vsimne

inak ty si idealny? povedala ti uz niekedy, ze mas primalo svalov? a to brusko by tiez mohlo vyzerat inak?

doubledog

moja skusenost:
ja som svojej zene tiez povedal, ked pribrala, ze sa mi to moc nepaci.
samozrejme,ze frflala, ale uznala ze mam pravdu a riesila to.

doubledog

clovek moze predsa taketo poznamky vyuzit vo svoj prospech, mozu ho nakopnut k tomu, aby nieco so sebou spravil.
kritiku nema nikto rad, ale casto ide o pravdive nastavenie zrkadla.

modrá

Doubledog, ty už nie si najmladší. mal by si vedieť, že je tenká hranica medzi úprimnosťou a netaktnosťou až hulvátstvom.

modrá

Ja mám 36. V dvadsiatich by som sa tiež neurazila. Teda - dotklo by sa ma to (a nielen ohľadne postavy, ale ohľadom čohokoľvek), poplakala by som si v tichosti a potom by som si povedala Poďme konať, pre miláčika predsa urobím všetko! A aj som všetko robila, len aby sa pri mne cítil dobre. Myslela som si, že o tom je láska, robiť všetko pre druhého.
Ale je to trochu ináč, nie len podľa mojich skúseností. Samozrejme, môžeš urobiť pre milého čo len chceš alebo čo len chce on, ale nesmieš to pociťovať ako povinnosť (nechce sa mi, nevládzem, nepotrebujem, ale budem konať podľa neho, lebo ho ľúbim). To už je mopslíkovanie a nekončí dobre, končieva frustráciou a slabým sebavedomím.
Sebavedomie vo vzťahu znamená NENECHAŤ SI KECAŤ DO TOHO,ČO JE LEN MOJOU VECOU A O COM ROZHODUJEM JA SAMA.

stolicka

ich, ste spolu prilis kratko na to, aby sa takto spraval..skor mi to pripada, ze to prvotne zalubenie preslo, ruzove okuliare padli a zrazu vidi na tebe viac nedostatkov ako v skutocnosti mas :(
zacne to kilami, neskor to budu hoci aj len tvoje gesta..

inak pri rovnakej vyske ako ty mam o par kil viac (2-5, mne to tak kolise aj podla cyklu) a tucna nie som..bmi mam uplne normalne..nie som ani anorekticka, ale po tom ani netuzim