Ako to vidite vy?

ajataka

Ak to ty vnimas ako problem a chces schudnut, tak schudni, ak sa mas rada takato, tak nechudni a on si moze vybrat ci ta miluje, ci nie.

modrá

keď sa mu nepáči jej postava, nemal ju zbaliť, hm? je to nefér....čo sa mu nebude páčiť nabudúce a bude chcieť, aby to zmenila? Čo má byť nejakým psíkom-mopslíkom, ktorý dychtí po uznaní od pána a urobí pre to všetko? nerozumiem.

ajataka

Ty sama sa ako vidis, si so sebou spokojna? Ja mam vysku 170 cm a vahu 60 kg, ale boli casy, ked som mala 56 a to som bola so sebou spokojnejsia. tak sa stale snazim dostat spat na tu vahu, ale priatel tvrdi, ze to nepotrebujem, ze sa mu pacim tak, ci tak a stale mi nosi nejake donroty a vykrmuje ma, tak potom sa tazko zhadzuje :) Naopak on pocas nasho vztahu pribral skoro 10 kil, uz ma pekne brusko a trapi ho to, ale nikdy by ma nenapadlo riesit to ako problem, ked bude chciet nieco s tym urobi, ma moju podporu. lubim ho tak ci tak.

martin72

ich
obezita je potvora plíživá,pokiaľ sa žena nekontroluje(ale aj u mužov)tak sa zakóduje v myslení a návykoch a vo vyššom veku sa bude musieť uspokojiť aj s 96 kilami

modrá

Tak sa drž...konaj ako chceš, možno to nakoniec ani tak vážne nemyslel, možno si to zle pochopila...veď uvidíš, čo ti povie. Ale nenechaj sa deptať.

ajataka

Zaujimave, myslim, zeby som aj zvazila ako mi to naznacil Mozno len to tak jednoducho vnima a chcel byt k tebe uprimny, aj za cenu, ze ta zrani. V tomto pripade by som jeho poznamku na moju postavu ocenila a povedala mu, ze chcem aby sme spolu chodili behat, ale ak mas pocit, ze ti to povedal akokeby hodnotil babiku vo vyklade a bez citu, ze sa mu takato nepacis, tak nech si najde chudsiu!!!

doubledog

to je predsa uplne normalna vec, ak sa mu nepaci tvoja postava, tak logicky ti o tom povie.

btw. podla mna mas tiez par kil navyse.

modrá

No prosím, čistá estetika a posadnutosť "modelkami". Žiadne choroby! :))
Čo by som mu povedala? Možno schudnem, ale už nie pre teba, môj milý...(aby si sa triasla kvôli každým dvom kilám, ktoré by si teoreticky pribrala? A čo po pôrode? Ak budeš mať hormonálne problémy? Nuž tenká je uňho hranica medzi Páčiš sa mi a Nepáčiš sa mi)