Potrebujem sa vyrozpravat

matka5684

No to nebola oslava ale to boli na turnaji v zahranici vies, on bezomna vonku nechodi ani ja my chodime spolu uz ked tak, ked vies on povie ze uz sa take nic nezopakuje ked mi to vadi a proste naslubuje a nedodrzi to ci uz ide o hocico , aj teraz o pol deviatej mi volal ze prisiel na intrak kamarat tak ze aj on sa ide s nim porozpravat a ja som mu povedala ze by sa mal radsej so mnou rozpravat ze sme spolu cez den malo volali tak mi povedal ze so mnou sa stale rozprava a ze ide a bodka, povedal ze pride o pol hodiny na net a uz presla skoro hodina a nic, a ked ja nieco poviem teraz nato ze preco sa tak chova alebo co tak mi povie ze to prehanam a zacne take svoje reci a toto co som ja povedala nic nebude platit, neviem uz ako nanho

lost

matka5684, kazit v tom zmysle ze sa budu tieto veci castejsie opakovat, myslis ?
Ak ti to napriklad velmi prekaza... tak mozno mu to skus povedat, alebo sa o tom "porozpravat" nejakym sposobom, ze len si to vydiskutovat, bez hadky-emocii, ze aky ma on na to pohlad.. Alebo nemozes tam byt s nim na tych oslavach ?

matka5684

lost...ja viem ze by ma nepodviedol, ale to moja hlupa hlava mysli len na same somariny, sme spolu uz skoro 3 roky a boli sme viac menej odseba lebo on studoval v blave a ja som chodila do skoly este doma a teraz uz idem do blavy konecne aj ja a bojim sa ze sa to cele teraz zacne kazit,

matka5684

lost...........no presne to co si napislaa mi povedal aj on ze on aj bol uz na izbe ale ze ho vytiahli ze ked to vyhraju nech to oslavia, zabavali sa ako muzstvo to hej, ale aj tak mi to vadi hoci nehccem uz na to mysliet ani nic, teraz sa poslednu dobu aj casto pohadame lebo mam pocit ze kamarati su niekedy viac ako ja, a tiez ze som vo vztahu sama len ja ho udrziavam, neviem ci si to uz namyslam alebo co, chcela by som mu povedat nieco aby to vsetko pochopil ale uz neviem ani ako

lost

Zabavali sa ako muzstvo?
Ak ano, tak ako by na neho pozerali, ak by odtial odisiel, respektive zatiahol sa do rohu a podobne... On pravdepodobne ani nepotrebuje nejaku cudziu zensku spolocnost, ale k sportovcom to asi len tak patri.. A nevidime do jeho vnutra, ani ty ani my :) .. on to naozaj nemusel mysliet zle, a ani sa nemusil snazit ta podviest, len asi tam zostal, lebo si chcel vychutnat vitaztvo a tak ... :)

jajka001_

je normalne ze ti to vadi ale musis sa s tym zmierit ze okrem teba existuju aj ine baby. a co som pocula tak okolo sportovcov sa dost tocia. pokial ta nepodviedol tak mu nemas co vycitat. mozno si prehnane ziarliva ale to neznamena ze si zla, len sa musis naucit to predychat a uvedomit si ze nezijete v izolacii a ak ta lubi, tak ta nepodvedie. on ma svoj zivot a ty tomu nezabranis.

matka5684

Vies to cele zacalo tak ze bol na turnaji ktory vyhrali, potom sa trochu zabavali boli tam aj nejake dievcata a tak, viem ze by ma nikdy nepodviedol ale toto mi vadilo ze tam s nimi bol , odfotil sa zatancoval a tak, dobre vedel ze mi to bude vadit no aj tak to urobil a ja neviem ci som prehnane ziarliva alebo je normalne ze mi to vadilo, on mi na to stale hovori ze sa nic nestalo ze on neurobil nic zle, ale mna to stale trapi a nehccem uz aby ma to trapilo, teraz ma ist na taku akciu zas a ja mam pocit ze to neznesiem