Potrebujem sa vyrozpravat

butlava vrba

❱❱ MÁTE SVOJU BÚTLAVÚ VŔBU? ❱❱ CÍTITE SA NEVYPOČUTÝ? ❱❱ POTREBUJETE SA VYROZPRÁVAŤ?
❱❱ Pomáham uvoľňovať nahromadený stres tým, že hovorím s ľuďmi, ktorí cítia nedostatok ľudskej konverzácie vo svojom živote, ​alebo nemajú s kým hovoriť o svojich problémoch a tažkých životných situáciach.
❱❱ Špecializujem sa na klientov, ktorý sa potrebujú IBA vyrozprávať a tým odstrániť stres a negatívnu energiu, ktorú pocitujú.​​
❱❱ butlava-vrba.weebly.com

janey

Aha - ešte som chcela k tomu, prečo ti niečo sľúbi a potom nedodrží. No sľúbi ti to pod veľkým nátlakom. Možno vtedy sám verí, že to dokáže dodržať, ale vidíš, ako to dopadne - hľadá výhovorky ako puberťák pred rodičmi, keď chce ísť tajne na zábavu. Je to nedôstojné teba aj jeho. Nechaj ho dýchať. Ak to neprenesieš cez seba, spejete ku koncu a bude to tak lepšie pre oboch.

janey

Ahoj Maťka,
k tomuto by som ti chcela povedať 2 veci:
1. vždy je vo vzťahu jeden, ktorému záleží na udržaní vzťahu viac. V tomto prípade si to asi ty. To nie je pochvala, ani pohana pre druhého, proste ten druhý je menej závislý alebo čo.
2. ja som vydatá už pekných pár rokov a predstav si, stále máme témy, pri ktorých sa zaručene dohádame, alebo keď sme veľmi disciplinovaní, tak to necháme tak a nedoriešime.-lebo ani pri najlepšej snahe nevieme nájsť spoločné riešenie. Také sú naše postoje k určitým veciam odlišné. S tým nenarobíš nič. Iba, že by sa jeden zaťal v prospech vzťahu, urobil niečo proti svojmu presvedčeniu - ale urob to párkrát a ostane trpká príchuť, ktorá sa bude s vami vliecť a niekedy, niekde, to vybuchne.
Za seba - ja nerozumiem tvojej žiarlivosti. Chceš si ho nechať doma zarámovaného? :) Rozmýšľaj - je s tebou preto, lebo chce byť s tebou. Nie preto, že iné baby v jeho okolí niesú :)

Iveta Michael

bohužiaľ...i ja to tak vnímam. Stráca záujem o Teba,keby Ťa skutočne ľúbil tak by si ten čas inak zadelil a najmä by Ťa tým nezraňoval...je to na Tebe,osobne by som tak dlho netrpela.

lost

Ale cas by dodrzat mohol, teda ked povie za 30 min som tam a tam, a nedojde, to je trochu smutne, kedze druha polovicka moze mat o neho strach.. aspon jedna sms ze "budem meskat xy minut" by nebola odveci podla mna..

matka5684

uz dlhsiu dobu, aj teraz povedal ze pride o pol hodinu a hodina presla a nic, on povie ze mu neverim ale ako mu mozem verit ked nedodrzi to co povie, jemu viac zalezi na tom co si pomyslia kamarati ako to ze ako sa citim ja

lost

Hmmm, mozno len potrebuje nejaku tu "slobodu", alebo co... Tazko povedat.. Ale mam jednu kamosku co riesi podobny problem, sice jej priatel nechodi do zahranicia a tak, ale casto sa venuje svojmu oblubenemu sportu, ona hovori ze na jej ukor, ale to sa nezainteresovanemu cloveku tazko hodnoti, pretoze neviem kolko casu/kedy a ako sa to deje.... Zatial neviem ako to vyriesili.. A ako dlho sa tak sprava ze vravi ze prehanas ?