potrebujem nazor ohladom drog a pravdy

Príspevok v téme: potrebujem nazor ohladom drog a pravdy
otazkae

ahojte, chcem sa opytat v prvom rade ludi, ktori maju skusenosti s pervitinom..

Nezaujimam sa o to, ze do akej mieri je to svinstbo a podobne. Chcem vediet, do akej miery ovplyvnuje myslenie.Nemam namysli dlhodobo, ale pri prilezitostnom uziti v danom momente.

Ked je clovek opity, tak je jasne, ze povie veci, ktore tak mozno ani neciti. Ale ako je to pri pervitine.
Ked by Vam muz po dlhom nezavaznom stretavani a pri niekolkych neistych vyznaniach pod vplyvom alkoholu povedal, ze vas ma rad a chce byt s vami naozaj, ale nakoniec to vzdy vezme spat s tym, ze nevie co chce a nemyslel to tak..a pri tomto drogovom osiali vam zrazu povie, ze to vazne myslel a mysli a ze sa toho citu desi, ale je skutocny, myslite, ze to je zase len dristanie? co bude, ked sa z toho \"prebudi\" ? ak ma niekto nejaku skusenost, ocenim...

Back

otazkae- Mam znameho co je asi na pecku 8 rokov a nechci vediet aku ma vymletu hlavu.
Davaj si velky pozor na taky vztah z dlhodobeho hladiska.

otazkae

jajka

ved ja viem, ze to tak asi bude...len chcem asi verit niecomu co je mozno nerealne...chytam sa kazdej slamky..

Som len zmatena z toho vsetkeho.Ja ho lubim, stretavame sa 2 roky a viem, ze na mna neda dopusti a ma ma svojim sposobom rad - to dokazal velakakrat za triezva...Vola mi kazdy den, piseme si niekolkokrat do dna..Ked som sa raz vzdialila za ucelom usporiadat si zivot a skoncovat s tym vsetkym - mam namysli ukoncit vztah, ktory neexistuje a hladat niekoho, kto ma bude naozaj milovat, tak si ani nevies predstavit, ako ma zacal bombardovat s vyznaniami, ze ako mu chybam, ze si so mnou vie predstavit zivot, ale boji sa vsetkeho, ze na mna stale mysli..zeby strategia ako ma dostat nazad? mozno..ale stale sa to stupnuje a teraz takmer kazdy druhy den nerobi nic ine, len mi vysvetluje, co prenho znamenam, ale ze nieco - neviem co, lebo to nikdy nedopovedal..vtedy bol opity..a teraz, v tom omamenom stave mi povedal, ze sa uz rozhodol a ze chce byt len so mnou a ze ma ma strasne rad..ze mi nikdy nepovie, ze ma miluje, to nech necakam..ale aj ked to nepovie, ze to neznamena, ze to tak nie je....ze ho serie, ze vsetci su akoby proti..ze mu vravia, ze mi ublizi a nech ma necha tak..a ze preto je strateny niekde uprostred, lebo citi, ze by to tak nemuselo byt a mohli by sme byt stastni...ma 28r..

jajka001_

to mas ako s alkoholom, meni ti to stav vedomia. ked sa opijes, zrazu lubis vsetkych - nie je to tak casto? zalezi od povahy, niekedy je clovek zas agresivny. a pri tomto tiez, zrazu je ti skvele. ale to nie je normalny stav. ked ti nevie v normalnost stave take nieco povedat, tak to ber tak ako ked ti take nieco povie niekto ked je opity.

otazkae

ale ved ja v ziadnom pripade netvrdim, ze si menej hodnotny clovek..to by som bola uplny debil, keby to tak bolo..Je to kazdeho vec, co chce a co nechce v zivote vyskusat..A podla toho sa ani ludia sudit nedaju..Kazdopadne dakujem ti za tvoje postrehy, viem ze su myslene dobre, ale ja som nechcela byt moralizovana a hodnotena, chcela som pocut nazor od ludi k danej veci, ktori s tym skusenost maju a poznaju odpoved zo skusenosti.Nie encyklopedicke uvahy. To je vsetko..

lioness_01

to je dosť...ja som nemala ani raz a nemyslím si, že som menej hodnotný človek ako ty... a ver, že si ani nikdy v živote nedám...

t333

toto je tak individualne.
to sa neda zovseobecnovat. neda sa povedat ci ti ten dotycny hovoril pravdu (to co citil) alebo hovoril scestne.
na kazdeho to moze posobit inac.

otazkae

mam 24r a mala som to doposial 4krat za posledne dva roky. A o tom, ze to zvysuje kondiciu viem..viem aj to, ze to rozrozprava clovek. A mna doteraz vzdy k uprimnym veciam..ale neviem, ci to je pravidlo..Preto ta otazka prvotna...