Ako sa rychlo zbavit nadchy?

Ananaska

Rýchlo to asi nepôjde, ale z vlastnej skúsenosti môžem odporučiť sprej do nosa Aspecton, pitie zázvorového čaju, horúci kúpeľ nôh pred spaním a veľa smiechu :)

GOING

Odporúčam piť rano čistú vodu hneď po prebudení 0,5-0,75l a piť viacej vody v priebehu dňa. Urýchli to transpor hlienu a tiež jeho zriedenie .

Rikiki

Ja som mala minuly rok casto nadchu, vylezala som to klasicky a pila teply caj, plus som si nakupila v lekarni nieco na nadchu, ale stale sa mi to vracalo, takze som sa rozhodla, ze nejako posilnim svoju imunitu a kupila som si wobenzym. Odvtedy som chora nebola, takze super.

Mangle

No prosím vás ja som skúsila chlochtať slanú vodu ked´ ma bolelo hrdlo . Aj to zabralo, lenže na druhý deň som mala strašné kašle
(momentálne používam na kašeľ čaje hlavne bylinkové). Plus-na sople mi zaberá naparovanie(ak by ste niekto nevedeli čo je to naparovanie : Do rychlovarnej kanvice napustíte vodu a počkáte
kým nebude úplne vrelá .Potom ju prelejete do nejakého lavóru alebo kýblu. Zoberiete si kapesníky a deku alebo uterák. Sadnete si pri lavór
a zakrijete sa dekou. V tom hroznom teple budete musieť vydržať min.
pol hodinu čiže 30.minút.)Ale zatial som nenašla rýchlejšie uzdravenie
než 4/5 dní.Prosím pomôžte mi súrne potrebujem vyzdravieť za dva dni.

gherkinlady

treba dodrziavat pitny rezim, caje, prijmat vela vitaminov, a cakat, nadcha trva 7 dni je len "prijemnejsia" ked sa naparuje a pouziva stopnadcha sprej, zo dna na den sa jej neda zbavit