Vsetko ma rozculuje...

Príspevok v téme: Vsetko ma rozculuje...
denblbec

Ale nie je tomu tak vzdy. Dnes mam vsak den blbec. Stve ma, ze priatel mi povie, ze mi zachvilku zavola, zavolal mi o hodinu. Stve ma, ze od kamaratky "zobronim" jednu posratu vec uz od nedeli, stale iba jasne jasne, dam ti to a nic. Na spravy ani nereaguje, neodpise, jednoducho - zrejme - ignoracia. Niekedy si pripadam, ze pre ludi ani neexistujem, ze nemaju o mna ani najmensi zaujem. Priatelovi poviem, ze som vonku a nech pride, ze pojdeme na kavu - nieee, mam prist ja k nemu a pritom sa mi absolutne nechcelo byt zatvorena v byte. Tak som povedala, ze nejdem, nech pride on za mnou...nedockala som sa. Chyba mi zivot, chyba mi zabava. Radsej som v robote ako pocas dna volna doma. Byvam este s rodicmi a ani tento vztah nemam ruzovy. Stale len hadky, vycitky. Ale ja nejak nehladam riesenie spolu vychadzat, v tom je ten problem. Cize je chyba vo mne. Tak mi to pride. Mozno pisem tento prispevok chaosne, ani v podstate neviem, co nim chcem dokazat ci povedat, asi sa len vyrozpravat. Lebo inak realne nemam komu taketo osobne veci povedat...

jajka001_

jemu sa nechce, tebe sa nechce, tak ste sa nestretli. to je problem? keby sa ti chcelo tak teraz nemas depky. a kamosky su uz take. tiez ma asi ine starosti. preco si pre to neskocis? a rodicia? normalne. ty sa len nudis. ked nieco chces, chod si pre to. chces byt s frajerom? chod za nim. nechces? nechod ale potom sa nestazuj. on ma o teba asi tak rovnaky zaujem ako ty o neho.