Osteoporoza - Bonviva

RNG

ibandronic acid=ibandronova kyselina. Kedze posobi cely mesiac, znamena ze zostava v tele a ako neprirodzena latka = zamorenie.
Ze je to neprirodzena , o tom svedci patent na Bonvivu, kde jedine veci, co predtym nikde neexistovali a vyskum ich prvy krat vyrobil(priorita, tj nemozu byt prirodne) na to nasvecuje jasne
www.drugpatentwatch.com
Takze pre to su zrejme aj tie spomenute mozne ,a pomerne cast podla informacii uvedenych, skodlive ucinky.
To sa s beznymi prirodzenymi latkami, schvalenymi ako neskodne=potravinove doplnky, stat nemoze.

RNG

Zialbohu to pomaha len niektorym...
Je plno takych co im to nijak nepomohlo ani ked to bolo podavane injekcne.
Takze to nie je jedine ucinne riesenie, niekto potrebuje napravit trsvenie a absorbciu, niekto hormony aby mal lepsie hospodarenie s mineralmi, niekto jednoducho potrebuje doplnok mineralov a potrebnych vitaminov.
Ja osobne davam prednost neskodnym doplnkom pred liekmi s moznymi skodlivymi postrannymi ucinkami, ktore rezervujem az na pripad, ze by doplnky nepomohli(a to sa stava na stastie velmi zriedkavo pri dnesnom sirokom vybere doplnkov na svetovom trhu)
Organizovana medicina a farmacia ma samozrejme na to inaksi nazor....

Back

Bonviva patrí do skupiny liekov nazývaných bisfosfonáty. Obsahuje kyselinu ibandónovú. Neobsahuje hormóny. Bonvina môže zvrátiť kostné straty zastavením ďalších strát kostnej hmoty u väčšiny žien, ktoré ju užívajú i keď ženy nemusia vidieť alebo cítiť rozdiel. Bonviva môže pomôcť znížiť riziko zlomenín kostí (fraktúr). Toto zníženie rizika sa dokázalo pri zlomenine stavcov chrbtice, ale nie pri zlomeninách v oblasti bedrového kĺbu.
Bonviva Vám bola predpísaná na liečbu osteoporózy, lebo máte zvýšené riziko zlomenín. Bonviva bráni úbytku kostnej hmoty v dôsledku osteoporózy a pomáha znova vybudovať kosť. Bonviva preto robí kosť odolnejšou voči zlomeniu. www.adcc.sk

RNG

Bonviva je ibadronicka kyselina, nie je to zdroj mineralov a vitaminov potrebny na kosti a ma hromadu zlych postrannych ucinkov a to hned od zaciatku, toboz pri dlhodobom pouzivani
osteoporosis.emedtv.com

ojka

fúha, tak tento je riadne zaujímavý, po tom, čo som si o ňom prečítala, ale pravdu povediac, nepoznám nikoho, kto ho úžíva/l. Si náchylná na zlomeniny?