Osteoporoza - Bonviva

RNG

Oprava, blbne mi net a robim chyby. Mienil som napisat osteoblast nie osteoklast. osteoclast sposobuje zanik-demineralizaciu kosti

RNG

Nuz prirodne hormonalne doplnky a vhodne mineralovo vitaminove zmesy a alkalizacia tela nielenze zastavia osteoporozu, ale aj remineralizuju spat kosti a to bez akychkolvek postrannych skodlivych ucinkov chemickych liekov.
Samozrejme toto sa od lekarov nemozete dozvediet, cest vynimkam, lebo ich ucia pouzivat len farmaceutika.
A to nielen pri zenach ale aj u muzov, lebo aj ti dostavaju s vekom osteoporozu a celkove sa im kostra scvrkava, ked si nenapravia travenie a absorbciu a pripadne ked to nie je dost, doplnia chybajuce a stimuluju rast kostnych buniek(osteoclasy)
MOj oterc si napr napravil s dopmklami mineralov hustotu kosti z osteoporozy druheho stupna(osteoporosis senilis 2) na normalnu hustotu kosti za 2 roky branim len calmag co vtedy obsahoval citraty vapnika a horcika.
Dnes by som mu samozrejme ponukol ovela lepsie zmesy mineralov, ucinnejsie viazanych a v spravnych vzajomnych pomeroch, a vitaminov D-3 a K-2 potrebnych pre absorbciu a zabudovanie, nez som mu vedel poradit pred 15 rokmi, Odvtedy tie doplnky sa radove zmenili, vyvoj v nich by som porovnal k vyvoju v elektronike, tak je prudky.

RNG

Nuz prirodne hormonalne doplnky a vhodne mineralovo vitaminove zmesy a alkalizacia tela nielenze zastavia osteoporozu, ale aj remineralizuju spat kosti a to bez akychkolvek postrannych skodlivych ucinkov chemickych liekov.
Samozrejme toto sa od lekarov nemozete dozvediet, cest vynimkam, lebo ich ucia pouzivat len farmaceutika.
A to nielen pri zenach ale aj u muzov, lebo aj ti dostavaju s vekom osteoporozu a celkove sa im kostra scvrkava, ked si nenapravia travenie a absorbciu a pripadne ked to nie je dost, doplnia chybajuce a stimuluju rast kostnych buniek(osteoclasy)
MOj oterc si napr napravil s dopmklami mineralov hustotu kosti z osteoporozy druheho stupna(osteoporosis senilis 2) na normalnu hustotu kosti za 2 roky branim len calmag co vtedy obsahoval citraty vapnika a horcika.
Dnes by som mu samozrejme ponukol ovela lepsie zmesy mineralov, ucinnejsie viazanych a v spravnych vzajomnych pomeroch, a vitaminov D-3 a K-2 potrebnych pre absorbciu a zabudovanie, nez som mu vedel poradit pred 15 rokmi, Odvtedy tie doplnky sa radove zmenili, vyvoj v nich by som porovnal k vyvoju v elektronike, tak je prudky.

llek

Bonviva patri do skupiny tzv bisfosfonátov. Učinok spočíva v tom, že znižuje rezorpciu vápnika z kostí a umožňuje dokonca aj určitý stupeň opätovného zavápnenia kostí - to doposiaľ nerobil žiaden liek. Prísun vápnika, D vit a hormonálna substit liečba u žien po menopauze spomalili, či mohli zastaviť odbúravanie vápnika z kostí, ale nie jeho spätnä väzbu do kostí. Je mnoho poacientiek, u ktorých sa po liečbe bisfofonátmi zlepší stav kostí a teda aj nálezy na denzitometrii, čo vedie k zníženiu rizika zlomenín. Bonviva ako aj ostatné bisfosfonáty (Aclasta, Alendronat a ine) sa vždy užívajú spolu s vápnikom a VitD. Po ich podaní, môže dôjsk k vyplaveniu niekotrých cytokínov, čo môže byť u časti pacienotv príčinou nešpecifických akoby chrípkových ťažkostí. Pri užívaní tabletiek sa musí dodržať, že sa po nich nesmie 2 hod jesť, lebo tieto lieky sa veľmi zle vstrebávajú a ak sa to nedodrží, takmer sa nevstrebú, preto je lepšie ich podávať venózne (Aclasta). Bisfosfonáty, ak sú spravne naordinované, sú veľkým prínoson v liečbe osteoporózy, ale ako všetko v medicíne budú vždy ludia, čo budú všetko v konvenčnej medicíne zatracovať, tak prečo by nezatracovali aj bisfosfonáty.

bbl

Uzivala som Bonvivu asi 1 a pol roka; po par mesiacoch som zacala mat neprijemne pocity v lytkach a predlaktiach - trpnutie, slaba bolest, nervozita; v noci som sa kvoli tomu zobudila a nemohla som spat; zaberalo mi natieranie Dolgitom; po vyse polroku uzivania som isla k lekarovi - rtg chrbtice, CT, kopu krvnych vysetreni, vsetko bolo v norme;postupne som vysadila lieky, ktore som brala - thyroxin (stitna zlaza), kalcium, nic nepomohlo; teraz som vysadila Bonvivu, uz druhy mesiac som ju nevzala; zda sa mi, ze sa mi stav mierne zlepsuje, aspon mi zmizli tie strasne nocne pocity nervozity v nohach a mozem dobre spat; nedavno som nasla na internete skusenost nejakej anglickej pacientky, ktora mala podobne reakcie... (I had taken the first month pill, and I have been experiencing lots of strange sensations... lots of pain while I am sleeping in my legs (from hips to feet), nausea, feeling tired, depressed... )
LK

lilimarlen

Viac zdroja vapniku ako v mlieku najdete v morskych riasach,maku, sezamovej paste,zelenej zelanine a vela inych zdravych veci, co vam povedia predavacky
v bio - obchodoch. Lekari to sami nevedia, ucia sa len o svojich liekoch,chemii, ale nemaju vacsi rozhlad a bohuzial mnohi, ani zaujem :-(
Treba uzivat taktiez OMEGA 3, ale kvalitny a potraviny obsahujuce Mg ,vit K,C ..Mineralne vody obsahujuce Ca.
Vsetko sa da zo stravi !!! A NESOLIT , PRETOZE SOL ODBURAVA VAPNIK, a taktiez
vela necukrovat!!!

5qo

brba na vlastnej kozi som si overil ze doktori maju len zajem ta nechat cely zivot na liekoch nech z teba trieskaju peniaze dokym zijes-viď lieky na tlak-najlepsi priklad- ja som to zazil na vlastnej kozi ked do mna chceli pumpovat kortikoidy do nevidim a urobit si so mna dojnu kravu a nechat ma v takom stave cely zivot,a tlmit symptomy a urobit si so mna dojnu kravu na peniaze- to je zakladny princip mediciny- liecit nie vyliecit-vylieceny nezaraba uz peniaze.

RNG

ak je uvadzanie udajov z pribaloveho listku na lieky zastrasovanie, nuz som vinny.
Ja to ale nazyvam fair informacia a preto su aj farmaceuti nuteni to tlacit a pridavat k liekom.
Doplnky tento problem nemaju, lebo su schvalene lekarmi a hygienickym ustavom za neskodne.

Doplnkova medicina nema ziadny monopol, lebo nema ani len jedinu lekarsku organizaciu, tj nemoze byt ziadny monopol.Pozri si definiciu monopolu v slovniku.
Monopol je ked jedna organizacia drzi vsetky zdroje v rukach a tomu je velmi blizko organizovana zapadna medicina, ktoru ty nazyvas oficialna
Nuz na stastie je na svete aj plno inych medicin, ktore su tak isto v krajinach, kde sa prevadzaju povazovane za oficialne a z nich vychadza a pokracuje dnes aj moderny vyskum, lekarsky a iny, ktory pracuje inym smerom, nez farmaceutika dnes.
A maju hromady uspechov a preto sa mnohi lekari dnes rozhodli prejst z farmaceutik na ine prostriedky.
Ja si myslim, ze ludia maju pravo sa o tom dozvediet, aby si mohli urobit svoje vlastne rozhodnutia, verd nakoniec sa nejedna o diletantov ale kvalifikovanych lekarov na oboch stranach.
Ale ako vidiom ty ams na to iny nazor, tak si ho ponechaj a nechaj druhych citat informacie, co im mozu pomoct. Vcitane lekarov, lebo napr v USA hoci lekari len na 1.5% sa odvazia predpisovat potravinove doplnky miesto lieciv alebo ako doplnkok k liecbe, az 90% podla posledneho prieskumu ich samo sukromne berie a odporuca svojej rodine.

To, ze sami ich beru a neodvazia sa predpisat pacientom nasvedcuje o velkej moci a zastrasovaniu monopolov a organizovanej/oficialnej mediciny velmi jasne.

RNG

back, tu sa nejedna o nazory ale statisticky potvrdene fakty, ktore sa organizovana medicina snazi za kazdu cenu zatajit.
Inac na potvrdenie toho, ze sa jedna o neprirodzenu latku, ako je nevyhnutne pre kazdy patent udeleny si mozete pozriet aj po slovensky pisane pravidla na patenty
www.dusevnevlastnictvo.sk
Tj vynalezci v oblasti farmaceutickych patentov sa vlastne dostavaju do role Stvoritela, co sa samozrejme ich pacientom velmi casto nevyplati.
Preto dnes je uz priznane, ze 4 najcastejsia pricina smrti su lieky, hned za infarktami, porazkami, a rakovinami.
Takze je to zrejme dostatocny dovod na to, ze mnohi lekari sa coraz viac priklanaju k pouzivaniu prirodnych neskodnych latok pri pomoci liecit, nez k patentovanym chemikaliam.
Inac patentovane chemikalie schvalene ako lieky su pouzivane lekarmi len poslednych okolo 100 rokov, dovtedy sa pouzivali len prirodne materialy.

Back

Bonviva patrí do skupiny liekov nazývaných bisfosfonáty. Obsahuje kyselinu ibandónovú. Neobsahuje hormóny. Bonvina môže zvrátiť kostné straty zastavením ďalších strát kostnej hmoty u väčšiny žien, ktoré ju užívajú i keď ženy nemusia vidieť alebo cítiť rozdiel. Bonviva môže pomôcť znížiť riziko zlomenín kostí (fraktúr). Toto zníženie rizika sa dokázalo pri zlomenine stavcov chrbtice, ale nie pri zlomeninách v oblasti bedrového kĺbu.

Bonviva Vám bola predpísaná na liečbu osteoporózy, lebo máte zvýšené riziko zlomenín. Bonviva bráni úbytku kostnej hmoty v dôsledku osteoporózy a pomáha znova vybudovať kosť. Bonviva preto robí kosť odolnejšou voči zlomeniu. www.adcc.sk
Zial....alternativna medicina ma na to iny nazor.