Kolko sexu a intimnosti?

Príspevok v téme: Kolko sexu a intimnosti?
lentilka12

Ahoj,
s priatelom mame 2 rocny vztah, nezijeme spolu, iba sa stretavame. Mame sa radi, su nejake problemy obcas, ale netykaju sa nasho vztahu, skor prace, jeho rodiny, mojej rodiny, obcas su to vazne veci a je toho vela... ale mame sa radi a tak sa snazime ist dalej. Niekedy som z riesenia vsetkeho co pride dost unavena a myslim, ze aj moj priatel. Ale ja mam zaujem to riesit skor rozhovorom, alebo iba tak byt spolu, drzat sa za ruky a prechadzat sa. Ale on je velmi zamerany na intimnosti, stale ma chce hladkat, vzrusovat, proste milovat sa a najradsej by nic neriesil. Niekedy fakt nevladzem a staci mi par bozkov, ale snazim sa ho neodmietat a vyhoviet mu. neviem, ci robim dobre, alebo by som mu mala razne povedat, ze nie... Je tu niekto skusenejsi???

lentilka12

Krizova situacia bola, ked sme sa zlakli, ze som otehotnela. Vtedy, ked som mu to pred pol rokom povedala neusiel, ale stal pri mne a urcite nechcel aby som isla na potrat, a tesil sa, ze ani ja by som to neurobila, aj ked sa nam to vobec nehodilo mat presne vtedy dieta. Povedal, ze sa na neho tesi, aj keby bolo. Nakoniec sa to ukazalo ako plany poplach ale pacil sa mi vtedy jeho postoj.

jajka001_

a keby si bola chora, tak? pride za tebou, vola ti? aj ked nemozete mat sex?
povedz mu ze mas mykozu, ze nemozete sexovat - tak dva tyzdne, ako sa bude chovat.

AdamKrt

Ak mu na Tebe zalezi a robite to casto, ci on to robi prudko, moze sa stat, ze by si mala bolestivu vaginu. Mozes mu zaklamat, ak sa Ti to zda vela, ze po milovani, ak ste to uz robili casto, ci vela, povies mu, ze Ta to zacalo dole pobolievat. Predsa len tam dole nie si zvyknuta na to... Ak mu na Tebe zalezi, pochopi, ze to tam dole asi prilis vydrel a este sa bude citit previnilo...

Povedz mu, ze si nechces pripadat, ze Ta ma len na sex, ale na druhej strane skus ho pochopit, ze co je pre jedneho vela, moze byt pre druheho malicko...

lentilka12

Obcas mam potrebu robit ine veci, napriklad nakupovat, soferovat,alebo hovorit spolu, prechadzat sa a tym zacat a tym aj skoncit, on vsak vzdy skonci pri mojom tele, nech zacneme cimkolvek a kdekolvek. Mozno su to blbe obavy, ale potom mam pocit, ze dovodom nasho vztahu pre neho je moje telo.

jajka001_

hmm hej chces mat istotu ze ta lubi. ale to nie je len tak, to zistis v krizovych situaciach, aky ma charakter. vies ked oni to maju take prepojene, sex s laskou, su schopni vraviet zene lubim ta aj ked vlastne chcu len sex...nie ze by to nebola pravda oni to vtedy tak myslia. ved ale chodite spolu aj von, do spolocnosti a tak, netravite cas len sexom nie? :)
adamkrt viem :) ty si atypicky.

AdamKrt

lentilka12:

lenze niekto moze mat 5x vacsi sexualny apetit ako Ty a pokial neni uspokojeny, tak na to proste bude mysliet. S tym neurobi nic. A neznamena to, ze je s Tebou iba pre sex. Tak si dajte ten sex a potom skuste zase nieco ine... Potom znova sex, znova ine atd...

Ale ak Ti je to neprijemne, tak mu to povedz a skuste sa dohodnut na nejakom kompromise. Ale ked on zacne a vzrusi Ta, kde je problem, ked aj Ty mas chut?

lentilka12

AdamKrt, v tom to nie je. On sa snazi viac uspokojit mna ako seba, aj je v tom velmi dobry a to sa mu na tom najviac paci. So sexom som spokojna az az, len sa mi ho neziada vzdy a vsade :) Asi som viac intelektualka, filozofka a potrebujem uspokojit aj ine potreby.

AdamKrt

nejak mi to predtym useklo cast prispevku....

Chcel som len dodat, ze reci o autach, futbale atd, nebavia ani kopec chlapov...

lentilka12:

a neni tym problemom, ze to milovanie /ci sex ?/ si Ty vobec tak neuzivas ako on ? Ak je to egoista a ide mu o svoje uspokojenie, tak z toho nic nemas a potom sa Ti rande nepaci. Ak by pracoval na tom, ako Ti urobit co najvacsiu radost pri milovani, neboj sa, ako by si sa tesila na kazdre stretnutie a sama si o to ziadala... ;-)