Kolko sexu a intimnosti?

Príspevok v téme: Kolko sexu a intimnosti?
lentilka12

Ahoj,
s priatelom mame 2 rocny vztah, nezijeme spolu, iba sa stretavame. Mame sa radi, su nejake problemy obcas, ale netykaju sa nasho vztahu, skor prace, jeho rodiny, mojej rodiny, obcas su to vazne veci a je toho vela... ale mame sa radi a tak sa snazime ist dalej. Niekedy som z riesenia vsetkeho co pride dost unavena a myslim, ze aj moj priatel. Ale ja mam zaujem to riesit skor rozhovorom, alebo iba tak byt spolu, drzat sa za ruky a prechadzat sa. Ale on je velmi zamerany na intimnosti, stale ma chce hladkat, vzrusovat, proste milovat sa a najradsej by nic neriesil. Niekedy fakt nevladzem a staci mi par bozkov, ale snazim sa ho neodmietat a vyhoviet mu. neviem, ci robim dobre, alebo by som mu mala razne povedat, ze nie... Je tu niekto skusenejsi???

jajka001_

no to ti verim ze ked mas toho privela ze sa ti to uz aj prejedlo. mala by si mu to naznacit. nejak citlivo, nech sa neurazi. ale ked je takyto ze to stale potrebuje tam mas riziko ze ti ujde za inou...ale tak lepsie ako sa nechat znasilnovat...ale vravela si ze ti to nevadi len ti je to divne

lentilka12

Neviem, ci nase potreby su odlisne. Pri milovani si rozumieme az az, ale ja ho proste nepotrebujem vzdy a stale ako milenca. Obcas ho viac potrebujem ako priatela.

lentilka12

V tomto veku? Obaja sme po tridsiatke a sme dva roky spolu. Myslela som, ze sa troska upokoji, ale je to stale ako na zaciatku vztahu alebo aj silnejsie u neho, myslim ta pritazlivost. U mna je ta pritazlivost k nemu tiez, ale nejako nei je pre mna taka dolezita. asi preto, ze on je taky pozorny a stale plny dotykov, tak ani mi nechyba a mam obcas toho dost!

usiko

no,ja neviem ale mam pocit ze sa stretli dvaja ludia s inymi sexualnymi potrebami.....a to je problem, ak sa jeden bude snazit tomu druhemu vyhoviet za cenu vlastnej nechuti, len aby bol druhy spokojny......aj mate odlisne potreby, tak tvoj priatel by si svoje sexualne potreby, ked ty nechces, mal uspokojovat sam....v ziadnom pripade mmu nemozes stale vyhoviet,alebo zena ma velmi blizko k pocitu odporu, ak to robi, ked to nechce....

jajka001_

no vidis to je velmi pozitivne. no a co ze ma rad sex. ved to je ok...a v tomto veku obzvlast, a faze vztahu...ty si urci intenzitu, tak aby ti to nevadilo.

lentilka12

Ked som chora beha so mnou po lekaroch a jasne, ze mi nesposobuje bolest. Ked mu poviem, ze ma nieco boli, snazi sa ovladat.