Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

potrebujem sa vyrozpravat

Príspevok v téme: potrebujem sa vyrozpravat
zdeprimovana

potrebujem niekoho skym by so sa mohla porozpravat. je mi tak duševne zle, ze mam pocit akoby mi srdce slo vyskocit z hrude. bije sialene...a kazdy nadych ma boli.nemam nikoho skym by som sa mohla porozpravat.tak uprimne zo srdca a postazovat sa. mala...som najlepsiu kamošku a ta sa namna vysrala..okrem psychologičky nemam nikoho..psychologicku som si oblubila ale pri nej niesom kazdy den..dakujem...mozte mi napisat vase icq alebo akykolvek kontakt kto by bol ochotny sa somnou porozpravat..alebo mail..cokolvek.dakujem!

butlava vrba

❱❱ MÁTE SVOJU BÚTLAVÚ VŔBU? ❱❱ CÍTITE SA NEVYPOČUTÝ? ❱❱ POTREBUJETE SA VYROZPRÁVAŤ?
❱❱ Pomáham uvoľňovať nahromadený stres tým, že hovorím s ľuďmi, ktorí cítia nedostatok ľudskej konverzácie vo svojom živote, ​alebo nemajú s kým hovoriť o svojich problémoch a tažkých životných situáciach.
❱❱ Špecializujem sa na klientov, ktorý sa potrebujú IBA vyrozprávať a tým odstrániť stres a negatívnu energiu, ktorú pocitujú.​​
❱❱ butlava-vrba.weebly.com

tak

Drahe dievc

... pozri, svet Ti pri nohach lezi, ... ponuka Ti svoje ruky, svoje dlane,... ved si uzasna a jedinecna, ...a zasluzis si byt stastna, ...

ainkaa

hlavu hore!nic nie je tak zle, ako sa ti zda....napis nam o sebe, vyjadri ako sa citis a povedz co ta trapi. mozno sa ti ulavi na dusi.. :)

tak

Dievca

...povedz dievca, povedz ako Ti je, ci este Tvoje srdce dycha, ci este bije, ci stastna si, ... povedz, ci este dychas...ci v pekle zijes, ...

tak

aaaaaaaa to patrilo mne, tak ja som na tomto fore uz davno nebola, asi sem zavitame castejsie, ... dievca je ticho, ...

tak

tak dievca hore hlavu, ved nikdy nebolo tak zle aby nebolo este horsie, ... kludne sa vyrozpravaj, budem Ta pocuvat, ak chces, ... co sa Ti stalo, ...