Koniec prežieraniu

Príspevok v téme: Koniec prežieraniu
odhodlana

ahojky,uz mam dost toho,ze sa stale prezieram,sladkosti su moja zavislost,dokazem na nich minut neskutocne vela prachov a potom mam strasne vycitky:-(...uz som aj skusala jest pravidelne a zdravo,vydzi mi to tak 6 dni a potom sa znova prejem(vzdy si pomyslim,ze ked som sa 6 dni obmedzovala,tak si mozem dopriat a potom do seba pcham neskutocne kila a samozrejme mam potom strasne vycitky!) je tu niekto z nitry kto ma podobne problemy? mohli by sme si pisat alebo sa stretnut,planovat si jedalnicky a spolu chodit cvicit,alebo sa zamestnat,aby sme tolko nemysleli na jedlo,to vidim ako jedine vychodisko z tejto situacie:-D

odhodlana

LayDee: super napad,ze do toho pojdeme spolu:-D ja nie som na icq,jedine skype,alebo mi mozes napisat na mail: forsa9@azet.sk

[zruseny8]

no ja som na rano si dala mlieko s cerealiami, to mavam takmer kazde rano..:) den zacina vzdy dobre ale ako plynie, tak sa vzdy vsetko poserka..:) napr dnes mame na obed zemlovku a ja neviem co robit..cez vikend mala sestra narodky a dostala mega tortu. tak sa nou vsetci prezieraju no trvale nasledky ostanu iba mne..to je uz asi moj osud :(

LayDee

spu, tiež začínam 20-teho, rozvrh budem vedieť 17teho, tak by sme sa potom nejako dohodli, to číselko 582165941 :)

LayDee

ked chceš, možme stretnuť, potom ked začne semester, ja ešte neviem, aký budem mať rozvrh, takže potom by sme sa dohodli, možem ti dať icq čislo

misheliiik

neviem proste ja som jedla rano nejaky jogurt alebo nič.. na obed jedlo.. a do večera len tie chlebiky.. konec :Da cschudla som

odhodlana

LayDee: no ja som tiez taka,ze antisportovec,dokonca som aj do polygonu do fitka chodila,ale omrzelo ma to,ja sa vzdy pre nieco nadchnem,ale aj skoro ma to prestane bavit,posledna sanca je zumba alebo tie brusne tance,lebo to nie je mozne ako sa napchavam a tak ked budem hodinu skakat ako debil trapit sa,tak ma to snad odradi od toho prejst sa,xi...preto som myslela,ze ja to mozem zvladnut len s niekym,akoze podpora,zeby sme si pisali jedalnicky a navzajom sa podporovali...

odhodlana

misheliiik: ja som niekde citala,ze tie ryzove chlebiky su svina vec,zevraj je to strasne kaloricke,tebe to dokaze zahnat chut na sladke? ja som skusala uz aj chrom,aj zuvacky,zuvala som nonstop ako nejaka krava a akurat ma z toho zuby boleli,xi...ja som stastna,ze sa uz prazdniny koncia a nastupujem do skoly,lebo cez prazdniny sa stale obzieram...sak uz vidim tie pohlady,jak kazdy bude rozpravat ze som pribrala,ach jaj...