vyzyvavost

Príspevok v téme: vyzyvavost
Jullllien

vzdy ked sa objavi niaky ,,svihnuty,,clanok o tom, ako zaujat chlapa, je milion komentarov od chlapov, ze to tak vobec nie je a ze z takych bab im je akurat tak na grc a vyuzivaju ich len pre sex.
aby ich naozaj niaka zaujala, musi mat aj niake fluidum v sebe, nie extrem vystrih a namalovana..atd atd...
lenze ked sa tak pozeram v reale ako to je, tak vsetci tito chlapi asi sedia stale doma za pc a vonku je to presne podla tych clankov.

Romanchelli

Ladinka:

Uplne s tebou suhlasim... Pochopil som aj tu myslienku o dobivani... Suhlasim... na druhu stranu chapem aj Adama, ale nikto nehovoril o NIE. Tu sa skor hovori o tom, ked zena na prvy pohlad nehovori ano pre kazdeho, uz len tym, ako je oblecena...

"Ladinka, mna si zbalila... teda, keby som nebol zadany, tak si vypytam telefon ;) A ukazal som Ta este mojim kolegom, takze, ak das cislo minimalne traja si ho piseme do mobilu..." :D

Nie, zartujem... Teraz vazne, chcel som tym povedat, ze tymto textom si zanechala velmi dobry dojem. Neviem, ako vyzera tvoj zovnajsok, ale viem, ze si rozumna, zaujimava a tymto sposobom velmi pritazliva! Ano, radi dobivame a radi objavujeme v sukromi...
Odporucam, telefon sem radsej nepis, lebo po tom tvojom prispevku by ti uz neprestal zvonit!

Baby, obliekajte sa ako chcete, ak ste to vy, tak to k tomu asi patri. Ale poviem to takto... oblecte sa sexualne provokativne... bude z toho sex a mozno aj nieco viac... Oblecte sa vyzivavo, pritiahnete cele okolie. Ale, ak chcete pritiahnut toho praveho, tak urcite to nie je asi kazdy chlap v okoli, tak na co chcete pritahovat cele okolie? Oblecte sa lahko, niekto si vas kupi, ak chcete byt niekoho macickou, ci majetkom, nech sa paci. Oblecte sa elegantne, k takemu eleganovi sa hodit budete. Oblecte sa slusne... A povedzte si, kolko slusnych chlapcov mate okolo?

A teraz uz len dodam, ze ked chcete, aby sa na Vas niekto dival, tak pocas rozhovoru je naozaj neslusne sa divat niekam inam...
A pre tie hanblivejsie... usmev a dlhy mily pohlad vie povedat strasne vela! A ked to nezabera, tak to asi nebude ten pravy...

Ladinka

AdamKrt

Moja myšlienka bola formulovaná jasne a myslím že nebolo na nej čo nepochopiť, to že sa ti to nepodarilo je tvoj osobný problém, nie problém všetkých mužov.

AdamKrt

Ladinka:

vidis, to je problem zien. Chodia okolo horucej kase. To som nemyslela, hento som nemyslela. Tak povedz druhy raz presne... ;) Ludia Ti necitaju myslienky :)

AdamKrt

Ladinka:

nie nemam tu potrebu. Nech by ma zaujimala akokolvek, tak raz ked nema zaujem, povie NIE, tak to akceptujem. Nebudem sa pchat tam, kde ma nechcu...

Ladinka

AdamKrt

Je značne viditeľné, že si nepochopil, čo bolo tou vetou myslené... netvrď mi že ak ťa nejaká žena zaujme a máš s ňou vážnejšie zámery , tak nemáš potrebu ju dobíjať - t. j. spoznávať ju celú a odhadliť na nej aj to, čo nie je navonok viditeľné... ?!?

AdamKrt

ellyy:

to je, ako keby som isiel niekde k umelemu rybniku, kde chovaju kapre, nahodil udicu a lovil. Tak stuku nechytim, nech budem robit cokolvek...

Kazdy clovek mysli, alebo kona v urcitom svojom stereotype a toto jednanie pritahuje zase isty okruh ludi.

Poznam zenu, ktora ma tiez problem s muzmi a moze si za to sama, lebo chce vzdy to, co nemoze mat.

ellyy

tak vacsinou sa jedna o dospelych ludi, vzdelanych...a nie je to moj pripad, ale mam sestry a podobne takze viem a uz neraz som pocula take pribehy o muzoch...

AdamKrt

ellyy:

netvrdim, ze taki muzi neexistuju. Ale to musia byt nejake primitivne typy. Nempoznam z okolia nikoho, kto by nevedel pochopit NIE od zeny. I ked som v minulosti v inom prostredi poznal niekolko takych ludi, tak uz davno nie...

Asi to bude zalezat dost od prostredia.