gainer

Príspevok v téme: gainer
uz neviem

ahojte..Mam 17 rokov, pomaly sa blizim ku 18..Moja vyska je 160 a mam 40 kg :( Moje BMI je podvaha..Som zufala...Neviem ani vysvetlit aky hnev mam na seba ze za 4 roky som nepribrala ani kilo :(Som z toho uplne zufala...Papam 6 krat denne uz 5 mesiacov a vysledok? ziadny...Brala som pangamin, peritol...nic nepomohlo :( Rucicka na vahe sa nezdvihla ani po 42 :( Stracam uz nadej ze dokazem aspon trosicku pribrat... Preto sa chcem spytat na vyrobok urceny pre kulturistiku, na nabratie objemu...Gainer... co si o tom myslite? myslim ze to je moja posledna sanca ako pribrat..su na neho velmi dobre ohlasy...Avsak kedze som dievca a netuzim mat ziadne svaly ale len pribrat neviem ci je to najvhodnejsie riesenie...Uz neviem co mam robit som z toho uplne zufala : Teda prosim preto o rady..Dakuje za pochopenie :)

uz neviem

Fakt neviem bojim sa to brat pretoze viem ze to vwlmi nici pecen...Fakt neviem..uvidim pojdem sa spytat do nejakej posilky ale chcem sa spztat niekoho skusenejsieho nejakej zeny...

0vecka

tak ale vies ono pribratie to moze byt len tuk alebo svaly... kazdopadne skus a uvidis ... a zober si radsej nejaky vecsi aspon 4kg... to mas tak na mesiac aj nieco... a je sanca ze sa potom rozjes a uz to nebudes potrebovat..

0vecka

svaly z toho mat nebudes si zena a necvicis silovo... urcite skus a uvidis ... napr mozes jest to co vzy a pred spanim si das tak 100g gaineru...