aké kondómy sú podla vás najlepšie ?

pan doktor

Topankac, no ved prave, ja to chcem zo seriozneho sexshopu a nie z takeho, ktory je odkazany na robenie si reklamy cez taketo chudobne fora, to znaci, ze nie je na tom moc dobre a rychlo skrachuje. Ja chcem taky, kde je reklama v telke, ako byva na Clavin, vtedy tomu verim, ked do toho niekto da vela penazi a nie takto lacno ako to robi tu niekto zo superlove.sk
Vies poradit taky drahy kvalitny eshop?

topankac

záleží na preferenciách, my radi skúšame (aj svietiace, vrúbkované, tvarované), pokiaľ ide o kvalitu, podľa mňa, ak kupuješ v serióznom eshope nemal by byť problém

pan doktor

na tie svietiace som už vo veľa diskusiách narazil, ale nemôžu byť nejak zdravotne závadné? a kvalitné sú?

Glam

tatiež nakupujeme cez superlove, ale my máme radi svietiace :) a super su aj durex extra safe alebo elit a tie svietiace amor neon

peppa

moj oblubeny je pepino thin. ani neviem ze ho mam, take su tenke. Mal som aj ten s tymi drazkami ale su hrube jak zimne ponozky :-P,ale zas sa priatelke lubili. Najlepšie by bolo keby tie tenke uvarili s tymi vrubkovanymi a je guma jak hovado...

Ontario

Neviete používať kondómy, keď sa Vám potrhali.
Ja som si teraz objednal cez net 50 ks Durex, nikdy pred tým som ich nepoužíval, vybral som jeden a skúšal som v rukách, čo vydrží, nech som ho naťahoval ako som chcel, držal, nepraskol.
Treba vedieť používať

mino 14

Mne sa najviac osvedčila značka Primeros, alebo Pepino. V minulosti tiež som nedal dopustiť na Durexy, ale po pretrhnutí som vymenil značku.