sny

leguer

poprosim vas vie mi niekto povedat ak tu je niekto taky ze co znamenaju sny ktore su dejavu ?? myslim to ze mam sny napriklad v jednu noc sa mi sniva co sa stane ako v reale ale neviem cas neviem kedy sa to stane poznam ten pocit to je iny sen ako normalny a mavam to cim dalej castejsie neviem co sa deje neznasam to neda sa to zvratit sice som sa raz dal do reci s kamaratkou ktora ma nieco podobne ale ona to dokazala zvratit ale iba raz pretoze si zapisala ten sen a potom ked mala pocit ze sa to ma stat tak robila vsetko naopak tak aby k tomu nedoslo teda pokial neklamala ale ja to nedokazem zmenit mozem urobit co hocico ale neodvratim to iba to zhorsim prosim poradi mi niekto kedy to dosiahne vrchol myslim ze je to akoby na konci toho deja vu by sa malo nieco stat ale niesom si isty co mam taky pocit ale niektore sny su sialene viem to rozoznat

Genifer

VERONIKA podla mna by si si to mala vazit,pretoze sa nenajde vela takychto ludi a mnohi sa aj boja o tom rozpravat a drzia to v tajnosti...mne sa npr. splni kazdy horoskop pre dany den...

Genifer

Uz davnejsie sa mi snivalo,ze moja kamaratka zavrazdila kamarata,jej sa snivalo,ze ho zabila a jemu,ze ho niekto zabil...nikdy sme nezistili co to malo znamenat ani ci to bolo v ten isty den...

brunuska

Veronika ten kto nezazil neuveri a nikdy nepochopi. rozumiet reci snov je velmi tazke a malokto to dokaze. vestecke sny maju vsetci ludia ibaze im nerozumeju-nepamataju si ich a nevedia si ich vylozit.tak ako si povedala to co sa nam sniva nikdy nesmieme vyslovit nahlas- v snoch si treba vsimat znamenia a vnimat celkovy pocit-dojem zo sna ci je pozitivny alebo negativny,po prebudeni sa nesmieme pozriet do okna,zrkadla..aby sme si sen zapamatali.len velmi emocionalny ludia ako ty dokazu toto. neber to ako tragediu ale ako dar a bud hrda- ved nejde len o hrozne veci ktore sa ti splnia ale aj o tie krasne- sestrine tehotenstvo. najlepsie je ludom o tom nehovorit-nemala si to povedat ani sestre-ked sa to splni usmej sa a povedz si ja to davno viem- a v zlych pripadoch-tiez nehovor ale ak je to v tvojej moci skus urobit nejake opatrenia.vela stastia.

mackousko

Mne sa snivalo ze nestihnem do roboty asi 5 krat kazdy den. A nakoniec som nestihol autobus, pretoze ako som zistil menil sa cas odchodu o 10 minut skor. A taketo sny mam pomerne dost, samozrejme ine ako ze zaspavam a nestiham do roboty.:-)

veronika

Nechcem vám kaziť optymizmus ale kto mi vy vysvetlí potom môj prípad ako je to možné????????????????????
Môj manžel bol úplne zdraví a o nesiac na to sa mi snévalo,že pôjde do nemocnice s veľkými bolesťami.Museli ho operovať.Potom bol v nemocnici ešte minimálne 2týžne a ja som predtým nemala žiadne starosti,kt.by sa odzrkadľovali v mojom sne.Kto mi to vysvetlí,odkiaľ som to mohla vedieť čo sa stane????????Ja si nerobím srandu!!!!!!!Snívalo sa mi,že moja sestra zostala tehotná.Ona býva odomňa ďaleko.Keď som jej telefonovala a povedala som jej čo sa mi snívalo povedala mi,že si robím srandu.Na druhý deň si urobila test a naozaj bola tehotná v 2mesiaci!!!Nikto o tom nevedel len ja.Dlho mi to trvalo,aby som sa s tým vyrovnala!!!Ja nechcem vedieť čo sa stane dopredu!!!ale čo mám podľa vás teda robiť keď mi neveríte!!!!!!!a stalo sa mi tak už veľa vecí ktoré sa mi snívali a potom sa to stalo.TAK MI POMOZTE PROSIM,NIEJE TO AZ TAKE LAHKE SA S TYM VYROVNAT!!!!

babenka

hmm, samozrejme, ze sny nie su predzvestou buducnosti!! v tom mas pravdu.triedia sa myslienky v hlave,vsetko,co sa stalo,co si videl v telke, pocul, a poriadne sa to prekombinuje, takze mas z toho mix sen :-))) Nedes sa takymi snami.a nepozeraj horory alebo akcne,lebo potom sa ti take aj sniva :-))

hmm

Hmm akoze.. ked hovorite ze sny znamenaju ze sa nieco stane v buducnosti...tak nestrasne prosiiim!!! mne sa poslednu dobu sniva, ze mam dve deti, a ze mi obe zomreli v dazdi, vonku, v naruci... nehovorte prosim vas, ze sa to stane niekedy v buducnosti!! podla mna su sny len fantazie.. alebo sa vam odohra co ste niekde len tak nahodou zahliadli, trebars vo filme, a vtedy vam no nijako neprislo, ze ste daco take videli... a vestice su tiez hlupost myslim.. nehovorim ze vsetky, ale ked vam niekto povie, ze sa stane nieco zle, myslite na to furt, ste neprimovani, az si to nakoniec sami privodite.. tak isto to mate aj s horoskopmi..precitate si ze vas caka zly den, a az po tom precitani, je zly.. kebyze si ho neprecitate, pochybujem ze by to bolo take...