sny

sinka

kitti,aj mojej kamostke vestice zbabrali zivot aj psychiku.odkedy tam zacala chodit,isla dole vodou az kym s tym nesekla.potom sa to zlepsilo.

sinka

vylozili si ze sen znamena nestastie,a clovek bol z toho taky zdepkovany,vystraseny a nesustredeny,ze isiel cez ulicu a zrazilo ho auto.a potom si myslel,ze a splnil sen,hoci si to privodil sam svojou nesustredenostou.

kitti

Tak veštkyniam velmi neverim. Uz som bola u par,ale len mi skomplikovali zivot. Tak dufam,ze nic sa nestane z toho co sa mi sniva,ze to len môj mozocek je taky sikovny a strasne filmy spracuva z mojich myšlienok. Ale naco je potom snar? Uz stary ludia vykladali ich vyznam. A im to vyšlo...

aaa123

Suhlasim so sinkou, ze to je hlavne tymi starostami. Inac mne sa snivaju strasne cudne sny od detstva. Ale pred skuskami, alebo pocas stresoveho obdobia su tie sny viac intenzivne a taky zvlastny pocit z nich vo mne zostava aj cely den. Ja to uz ale neriesim a nehladam v tom vyznam.

sinka

starosti sa vracaju cez sny, nic ine, nic viac!!! nepozeraj do snarov.lebo zosedivies. mala si starosti a vnoci sa triedia v mozgu informacie a dojmy,tak z negat.info a starosti mas take deprimujuce sny,lebo tie pocity sa v nich odrazaju. kazdy kto vravi opak ta zavadza. mozog fantasticky funguje a preto tento druh sonov.ked si zalubena, tak sa ti snivaju take sny, napr.o tej osobe,o tom,ze ste spolu a podobne. nic viac tam nie je a urcite nechod k vestkyni,budes na tom horsie. kamaratke sa dobabral zivot co tam bola.

veronika

ona je zo Štiavnických baní.Ja som predtým bývala v Banskej Štiavnici,takže som to tam mala blízko.
Telefón na ňu nemám.Iba ak sa tam osobne vyberieš.

veronika

Ahoj Kitti:Aj ja som mala taký istý problém ako ty.Až som zašla ku veštici.Ona mi povedala,že si musím písať tieto sny na papier.Tieto sny čo sa ti snívajú je vlastne akoby tvoja budúcnosť.Nemusí sa ti to stať ale môže.V mojom prípade,mi zakázala veštica,aby som svoje sny hovorila nahlas.Pretože sa to môže splniť.Ja som si to overila.Povedala som to mame,čo sa mi snívalo a o 2týžne sa to bohužial splnilo.Presne sa to stalo ako v tom sne.V ten deň ako sa to dialo ma príšerne bolela hlava.Tak od vtedy si píšem každý sen a keď nechcem,aby sa to stalo som radšej o tom ticho.Veštica mi povedala,že som vyvolená a musím si na to zvyknúť.Niekedy sa mi snívajú úplne hrozné sny a bojím sa,že sa splnia.Tak preto skús spraviť to čo ja a možno si aj ty vyvolená a budeš si musieť na to zviknúť.Musím si na to zviknúť,že to tak je a nikdy sa to už nezmení.