Letna dovolenka cez zimu

IvanaIva

Ja uvazujem kam toto leto na dovolenku minuly rok som nikde nebola musim nahovorit priatela na nejaku exotiku :)

Slobodna

Ojojooooj Cuba Cuba... dala by som si teraz veru povedať :(

RichardČ a cez čo ste išli na ten spoznávací zájazd? Dík.

killingspree

no jasne ze sa da, ropa klesa, cenu klesaju..
Tenerife je spinave miesto, to uz skor Lanzarote..
cez co ste leteli za 120-130eur v case, ekd ropa bola na 100doalroch za barel?
ja som letel z viedne tam v tom case, ale za 300eur spiatocna..
inak, keby mam letiet niekam, idem daleko - tak bud maledivy alebo karibik, podla toho co s kym kde, kedze blzike destinacie clovek zvladne aj ked bude starsi :)
pretoze co cca pozerma na cenu leteniek, klesli za rok o polovicu, co je uspora celkom slusna..
hmm, preco aj musim kupovat komodity na ich vrchole ceny, preco len ja musim takto na to vzdy doplatit :D
keby letime teraz, mame to o tisicku minimalne lacnejsie :D
a kedze je ropa na 45cca, nizsie to uz nepojde.. takze myslim ze je dobry cas na cestovanie..

embryo

kotros: mne sa podarilo minuly rok cez zimu letiet na Tenerife, splasili sme letenky za 3000Kc (aj spiatocna), bolo prijemnych 23-27 stupnov, vystup na najvyssiu horu v Spanielsku, historicke hlavne mesto Santa Cruz, poloprazdne plaze, prespavanie v stane, pozicane auto za 120e na tyzden priamo na letisku... pre dobrodruznejsie povahy odporucam :-)

RichardČ

Ja som bol na spoznávacom zájazde na Kube a poviem Vám bolo to super celodenny program vela zazitkou a rozmyslam ze pojdeme zase ale teraz niekam ako japonsko ale tam niekam

LindaG

Ja by som brala veru dovolenku uz teraz a nejaku exoticku kde je teplo a pohoda ale mna lakaju tie poznavacie zajazdy do roznych krajin

kotros

Rozmyslam ze by sme isli na letnu dovolenku uz teraz niekde kde je fakt teplo a pekne cez leto sa v praci nezastavim tak rozmyslam ze by sme sli teraz ale neviem kam a zene som zatial nic nepovedal

tinker bell

inak, ak nechceš navštíviť exotickejšie destinácie, v Egypte treba rátať s tým, že maximálne teploty napr. v decembri-januári sa pohybujú len tesne nad 20°C, v novembri a februári dosahujú cca 25°C. To je ideálne počasie pre tých, ktorí chcú poznávať históriu a kultúru krajiny. Ale samozrejme, dá sa aj kúpať, užiť si slniečka v zime :-)