Letna dovolenka cez zimu

dioridy

Na tieto exotickejšie dovolenky je myslím najnutnejšie si zabaliť nejaký zázrak bojujúci proti hnačke a črevným problémom - najlepšie asi enterol ten je rýchly a zaberá u každého

alechandra

My sme boli s priateľom minulý rok skoro na tri týždne na Bali a bolo to úžasné. Najdrahšie na celej dovolenke bola letenka, tá vyšla skoro na 750 eú a za ubytovanie, jedlo i cestovanie sme dali na osobu cca 400 eur. Na to, že sme ju mali tri týždne, tak vyšla cenovo skvele. Tento rok nám šetrenie nejako nevyšlo. ale na budúci rok pôjdeme zase :) Len by som v takýchto krajinách nepodcenila prípravky proti hnačke. Ja treba užívam dlhodobo probiotiká Biopron, takže som tam nemala žiadne ťažkosti, ale priateľ si užil svoje - presedel tri dni na záchode a ani potom nebol úplne fit. Ale ja mu hovorila, nech je užíva taky, lenže to pre neho bola zbytočnosť. Inak jedlo tam majú výborné a fakt lacné, ovocie chutí úplne inak ako u nás. ale musím uznať, že to bol po prílete strašný šok, prísť z takého tepla do zimy. Ale bola to úžasná dovolenka.

Ella25

Ako Egypt si veľmi na zimu neviem predstaviť. My tento rok plánujeme ísť cez leto na wellnes pobyt do hotela Alexandria. Nakoľko obidvaja s partnerom pracujeme za počítačom, celkom sa nám hodia aj masáže a celkovo taká relaxačná atmosféra - k tomu tam nemôžu ísť detská, takže to nebude žiadny krik od detí nadšených z vody a v zime plánujeme ísť do Thajska :) Už tak bol partnerov bráško na 3 týždne a prišli pekne opálení a celkovo takí svieži, čo na zimu je treba :)

hedviga1884

je pripraveny program ale u nas nebol problem ked sme chceli ostat niekde dlhsie alebo sme niekam nechceli ist a ostali sme radsej na plazi prisposobia sa ti :)

Ivana1469

Vies co velmi sa tesime ale mam aj obavu este sme neboli na poznavcom zajazde nemam potuchu ako to chodi co sa týka programu ci musime dodrzat program alebo nie a nemam sa ani koho opýtať

hedviga1884

urcite budete spokojni oni su experti na takeho poznavacie zajazdy aj preto s nimi chodime opakovane zatial si na vlastnu past netrufame :D