Baby, vadilo by vám keby váš chlapec koktal?

Príspevok v téme: Baby, vadilo by vám keby váš chlapec koktal?
TominoxX

Ahojte, zajakávam sa už 7 rokov ..
mám mesiac dievča a ono ešte neviem že kokcem a je mi to strašne trápne jej to povedať .. spoznali sme sa úplnou náhodou a proste ani pri nej moc nehovorím ona je dosť ukecaná a vyhovuje mi to ale vidím že ju občas aj nudím kedže poviem maximálne 3 slová v jednej "akože" vete :(..
Ako jej to mám povedať? Moc sa bojím že keď jej to poviem sa na mňa vykašle ..
Vadilo by vám keby váš chlapec koktal? :(

TominoxX

Prečo by som klamal?? Naozaj si to nevšimla .. ja som pred ňou ani nekoktal .. ona ma proste berie ako takého tichého človeka .. a už ma kvôli tomu aj zbabrala že prečo nič nehovorím poriadne :(

beskyd

to si jej toho za ten mesiac teda vela nepovedal ked ani nemala moznost zistit ze kokces:D inak urcite su baby ktorym to vadit nebude, je kopec tretotriednych zenskych ktore maju same tolko pruserov same so sebou ze budu rady ked do 30tky uzenu hocikoho, ide len o to ci chces kvalitu alebo hocico. ked chces kvalitu , musis na sebe makat.. lebo keby si bol ako tento ( www.youtube.com ) tak sa s kvalitou mozes asi rozlucit kamarat. vztahy su trh, na to pamataj, co ponukas, ekvivalent dostanes.

kudrlinka

Mesiac s nou chodis? A ona si to nevsimla este? To nieje mozne.... Jednoducho, tazko tomu uverit co tu pises....