Baby, vadilo by vám keby váš chlapec koktal?

Príspevok v téme: Baby, vadilo by vám keby váš chlapec koktal?
TominoxX

Ahojte, zajakávam sa už 7 rokov ..
mám mesiac dievča a ono ešte neviem že kokcem a je mi to strašne trápne jej to povedať .. spoznali sme sa úplnou náhodou a proste ani pri nej moc nehovorím ona je dosť ukecaná a vyhovuje mi to ale vidím že ju občas aj nudím kedže poviem maximálne 3 slová v jednej "akože" vete :(..
Ako jej to mám povedať? Moc sa bojím že keď jej to poviem sa na mňa vykašle ..
Vadilo by vám keby váš chlapec koktal? :(

líštička

Povedz jej to, veď skôr či neskôr na to príde. Ja si myslím, že ak jej mesiac nevadilo, že povieš dokopy tri slová, nebude jej vadiť ani tvoje koktanie. Podľa mňa sa jej páči, že si taký tichý a že ju počúvaš, to je veľké plus, možno nemá rada mužov, ktorý len stále rozprávajú o sebe a vychvaľujú sa. A okrem toho ti odporúčam, aby si navštívil logopéda. Koktania sa dá zbaviť, len treba chcieť, každý deň venuj polhodinu jazykovým cvičeniam a uvidíš, že sa to zlepší. veľa šťastia!

beskyd

bibike, nechapem, preco mi silou mocou chces vtlacit svoj nazor:)) falosne usmevy a zenske kecy poznam pridobre na to aby som ich nedaval do suvislosti s beznym zenskym kazdodennym prejavom, nehnevaj sa:) okrem toho som vobec nehovoril ze by si mal niekto kvoli koktaniu mysliet ze je debil, tak ma o tom ani netreba presviedcat, hovoril som len ze ked chce kvalitnu zensku ktora si ho zaroven nebude mat kvoli comu doberat, ale naopak, vazit si ho a respektovat, a ak si ju chce udrzat tak by mal na takychto nedostatkoch zapracovat tak ako som ja svojho casu musel zapracovat na svojej postave ked som chcel kvalitnu zensku kedze by som bol inak tenky jak papek. normlana uprimna chlapska rada, neviem preco sa to prave teba dotklo, klidek:) ja nie som vhodny typ na malomestiacke kecy a nacvicene frazy o ktorych je predpoklad ze ich adresat asi chce pocut, viem ze je mnoho ludi ktori to nevedia stravit a som na to zvyknuty:)

bibike

beskyd, nechapem preco vsetkym ostatnym chces silou mocou vtlacit svoj nazor. ja som si to zazila a viem, ze s tym dokazem zit. ani raz ma nenapadlo, ze ten moj chalan je ale debil ze kokce. takze si tie svoje kecy o falosnych usmevoch a zenskych reciach nechaj, dobre?

bibike

je to mile:) ja som chodila s koktavym chlapcom a bolo to zlate, i ked mi obcas nedalo si spravit srandu, ale on to bral s humorom. kede to aj ty beries v pohode, tak to nie je ziaden problem. a aby som nezabudla, vzdy si ma doberal, ked som sa ja nejak pekne zakoktala :)

veronicka2

pozri. podla mna jej to urcite povec ze mas takuto ,,vadu" podla mna to nieje nic vazne a ma to milion ludi. bud rad ze je to ,,len toto" ak je ona normalne a stoji o teba tak ta nenecha a bude to ok...lebo ak budes ticho tak ta moze nechat za to ze si furt ticho a baby sa radi rozpravaju vies? tak ona chce konverzovat nie viest monolog a bude urcite rada ak ho bude moct viest s tebou. lebo podla mna je lepsie ak clovek kokce ale povie dobry nazor myslienku alebo postreh ako clovek co rozprava krasne cisto ale povie taku hlupost ze sa vsetci po nom pozeraju...podla mna jej to povec ak ma vztah vydrzat tak koktanie to nezmeni ;)

veronicka2

pozri. podla mna jej to urcite povec ze mas takuto ,,vadu" podla mna to nieje nic vazne a ma to milion ludi. bud rad ze je to ,,len toto" ak je ona normalne a stoji o teba tak ta nenecha a bude to ok...lebo ak budes ticho tak ta moze nechat za to ze si furt ticho a baby sa radi rozpravaju vies? tak ona chce konverzovat nie viest monolog a bude urcite rada ak ho bude moct viest s tebou. lebo podla mna je lepsie ak clovek kokce ale povie dobry nazor myslienku alebo postreh ako clovek co rozprava krasne cisto ale povie taku hlupost ze sa vsetci po nom pozeraju...podla mna jej to povec ak ma vztah vydrzat tak koktanie to nezmeni ;)