Baby, vadilo by vám keby váš chlapec koktal?

Príspevok v téme: Baby, vadilo by vám keby váš chlapec koktal?
TominoxX

Ahojte, zajakávam sa už 7 rokov ..
mám mesiac dievča a ono ešte neviem že kokcem a je mi to strašne trápne jej to povedať .. spoznali sme sa úplnou náhodou a proste ani pri nej moc nehovorím ona je dosť ukecaná a vyhovuje mi to ale vidím že ju občas aj nudím kedže poviem maximálne 3 slová v jednej "akože" vete :(..
Ako jej to mám povedať? Moc sa bojím že keď jej to poviem sa na mňa vykašle ..
Vadilo by vám keby váš chlapec koktal? :(

beskyd

giovanniX, ako keby si silou mocou nechcel rozumiet. nemyslim ze by nejaka zlatokopka a jednoducha umela vulgarna sexica bola prototypom kvality, aj ked je mnoho samcov ktorym to staci a preto sa aj tieto zeny citia prilis dolezite. ale to je stale len tretia trieda. na druhej strane zdrava, prirodzene krasna, prijemna zena s urcitou mierou inteligencie, sebareflexie, zmyslu pre humor, sarmu, povabu (mnoho z tychto vlastnosti pretrvaju aj ked telo starne) ak ma kolo seba 50 chlapov ktori ju chcu a z toho povedzme 20 je 100% zdravych, bez vad, dobre stavanych s dobrymi genmi a nadpriemerne zabezpecenych, je uplne prirodzene ze to tym zvysnym tridsiatim SAKRA skomplikuje situaciu. a ked nejaka zrovna nie je krasna, s dobrymi genmi s patricnou davkou sebareflexie a nadhladu, potom moze akurat prskat na nejakom netovom fore sposobom aky tu vidis ked niekto napise o kvalite a nekvalite a zacne o tom tocit:))
.
pokial ide o mna, nie je to zrejme dolezite koho mam a nemam, ked budem chciet pisat o sebe, zalozim osobitnu temu, ja som pisal chalanovi co to tu zalozil podla najlepsieho vedomia a svedomia. ale nemam teraz nikoho, musim na sebe este vela makat aby som si zasluzil kvalitu, ale ako hovorim, nie je to na tomto mieste podstatne a aj tak by tomu sotva niekto z vacsiny tohto osadenstva co sem pise porozumel:)

kikusa33

GiovanniX, ja tiež chlapov nerozdeľujem na kvalitných a nekvalitných. Ale vo všetkom sú výnimky a v tomto prípade je to beskyd, ktorý je jednoznačne nekvalitný :)

GiovanniX

beskyd-si stastny ked mas kvalitnu zensku?lubis ju preto,lebo je krasna,alebo preto ze aka je povahovo?Ja nerozdelujem dievcata na kvalitne a nekvalitne.Neviem ci som sam,ale ja som nepoznamenal ani raz taku reakciu od dievcata(ci uz kvalitnej,alebo nekvalitnej,aby si mi rozumel :) ),ze ma odmietla za koktanie,alebo ze nie nie som nadopovany ako Rambo.Podla mna rozumne,vyrovnane a krasne dievca si neudrzis peniazmi,vypracovanim telom atd...Ja aspon tak viem ze podstatou lasky,vztahu je rozumiet si,akceptovat sa,cize lubit sa,jasne aj vzajomne sympatie musia byt,ale to je ta vedlajsia cast.Predstav si to ze o 20 rokov tvoja kvalitna bude nekvalitna,vraskava s par KG naviac,zato ju opustis?vymenis za mladsiu?To cele mi pripada tak ako väcsina chlapcov je rada ak maju daku sexicu a hlavne ze ta sexica je len zlatokopka,ktora nie jeho ma rada,ale jeho majetok,takych chlapcov mi je uprimne luto...

kikusa33

Milý TominoxX,
ako si mohol zistiť z reakcií na Tvoj príspevok, ženám by Tvoje koktanie nevadilo...
iba chlapi si myslia opak... ale Ty si sa pýtal nás, žien, tak buď pokojný, nevadí nám to.

uhlie

Ja zas nechapem, preco sa niekto pyta zien taketo otazky. vsetky aj tak napisu vzdy nieco ine, ako urobia v skutocnosti. Pytat sa zienok tu na fore je strata casu. Maximalne, ze si tu clovek, ktory sa nudi, precita nejake vymysly. Yenam vadi na muzoch, ale aj na zenach kazda drobnost.

majka1111

Mne by to nevadilo ale donutila by som ho chodiť k logopedovi :-) nie preto že by mi to vadilo ale kvôli nemu a jeho sebavedomiu.

Radca1

Povedal by som, ze ked to nieje namyslena pi** tak to zoberie s pochopenim, v opacnom pripade to je namyslena pipka an ema ta to trapit :)

beskyd

jajka, hej, viem, uz si dam pozor:)) uz si dam na urcite slovne spojenia pozor aby sa nevirila diskusia, heh:) ale radu chalanovi som myslel fakt v dobrom a stojim si za tym:) ked ma z niecoho komplexy, nech odstani pricinu (ktora je odstranitelna), odide aj komplex... len tolko

jajka001_

...ale uplne zbytocne si tu rozviril diskusiu, lebo to ze sa niekto sem tam zakokce, nema vplyv na vztah, chlapcov problem je skor ze ma z toho komplexy a ty si mu velmi teda nepridal, este viac si ho svojim nazorom (mozno) vydesil.