Ako dalej po rozchode..?

Príspevok v téme: Ako dalej po rozchode..?
skubanek

napriek tomu ze som uz takmer 2 mesiace izidena s pratelom,stale som namotana a neviem co s tym.viem ze ho uz nelubim,stale ho mam vsak velmi rada a vela nanho myslim... on kapitolu so mnou uz uzavrel zije si svoj zivot akoby sa nic nestalo.... aj ja by som to chcela tak brat!chodili sme spolu 1,5roka -pre niekoho mozno kratko ,pre niekoho dlho.... pre mna to bol moj najdlhsi vztah a myslim ze som tak este nikdy zamilovana nebola. chcem vas poprosit o rady ako sa konecne odmotat a nemysliet nan:( dakujem

slušny muž

Ďakujem, je to pravda, ze je mlady, ale 26rokov nieje tak malo, aby nevedel, ako sa ma chovat... ja mam trocha viac ako on, a vravi, ze to uz nieje ako to byvalo, proste on si mysli, ze lasku dava a vytvara iba jeden, a te druhy bude iba brat... ja sa teraz trapim, ale urcite viem ze to zvladnem... pekny vecer...

slusny_muz

no co uz narobis, nema na to aby ti to povedal osobne...asi este moc mlady.
VEd si mlada, neboj, este budes mat vztahov dost. Aj ked 2 roky je uz dost a aspon by Ti mal dat nejake odvovodnenie preco sa tak rozhodol..
Zacni sa venovat niecomu....napr. sa prihlas na kurz Salsy, anglickeho jazyka, sportuj...venuj sa sama sebe...musis v tom najst aj nejake pozitiva pre Teba....

skubanek

Ahojky... vcera mi moj priatel napisal smsku ze by sme sa mali nadobro rozist, a to po 2 rokoch, nemal ani tolko odvahy aby mi to povedal aspon pri kave... povedal ze je to takto jednoduchsie, no nieje to trapne??? ale je mi riadne na nic... umieram

skubanek

to sa lahko povie... ked som v skole myslim nan:P ked som s kamoskami kecam o nom....njn... a momentalne ziadny vztah nexem..:/