Ako dalej po rozchode..?

Príspevok v téme: Ako dalej po rozchode..?
skubanek

napriek tomu ze som uz takmer 2 mesiace izidena s pratelom,stale som namotana a neviem co s tym.viem ze ho uz nelubim,stale ho mam vsak velmi rada a vela nanho myslim... on kapitolu so mnou uz uzavrel zije si svoj zivot akoby sa nic nestalo.... aj ja by som to chcela tak brat!chodili sme spolu 1,5roka -pre niekoho mozno kratko ,pre niekoho dlho.... pre mna to bol moj najdlhsi vztah a myslim ze som tak este nikdy zamilovana nebola. chcem vas poprosit o rady ako sa konecne odmotat a nemysliet nan:( dakujem

skubanek

jj ja sa snazim:) byt vesela a tak:) ved to i som...! aj s kamoskami som vela a skola mi tiez patricne zabera vela casu...ale su chvile kedy ma prepadne taka lutost...

skubanek

aj mne to kamoska radila:D ale ja momentalne nikoho nexem:( a nechcem sa trapit spomienkami,ked viem ze on ma uz cistu hlavu a nic uz pren nie som.

ethel

moje heslo bolo:Musím si nájsť iného muža,ktorý by vyhnal zo srdca toho prvého...poradila mi to kamoška..ale nie vždy pomohlo a spomienky ostávajú aj celý život..

ethel

...keď si zvykneme na niekoho a zrazu nám odíde,zanechá to v nás pocit samoty,prázdnoty,akésy bolestivé vzrušenie...

slusny_muz

musis sa zamestnat niecim...lebo ked budes len tak sedet a pozerta do plafonu, tak Ti pridu samozrejme vseliake myslienky....