Chcem byť chirurgička, ale ...

Príspevok v téme: Chcem byť chirurgička, ale ...
LusiaS

... dnes sa mi podarilo dostať na jeden menší zákrok aby som zistila či mám na to žalúdok, všetko bolo v pohode a ešte viac som sa v tomto mojom sne utvrdila, ibaže nakonci, keď už bola rana pekná vyčistená mi prišlo zle /aj keď možno to bolo aj tým že som ráno nejedla/ , že som sa musela posadiť aby som neodpadla. Doktorka sice bola dobrá, vravela že na prvý krát som sa držala veľmi dobre a že to je len zvyk, ale ja sa aj tak bojím že týmto moje sny končia. Mám totiž 17, budúci školský rok maturujem a už 3 roky makám /najmä musím prekonávať mojú neschopnosť v oblasti chémie/ aby som sa dostala na medicínu, ale bojím sa že týmto to končí. Čo si o tom myslíte???? Potešil by ma názor najma niakeho lekára. Dopredu Dakujem.

LusiaS

teraz už nachytávam len ja:)

Ja som rozhodnutá pre chirurgiu hlavne preto, lebo som sa zaľúbila do operačnej sály. Všetky tie rúška, operačný stôl, sterilné nástroje... proste ma to strašne priťahuje:) Pred 3 rokmi som totižž bola na operácií, a zdá sa že na mňa mala zásadný vplyv :D A samozrajme páči sa mi aj to, že sa pritom zachraňujú životy- myslím že to je niečo, čo môže život urobit zmysluplnym:)

LusiaS

teraz už nachytávam len ja:)

Ja som rozhodnutá pre chirurgiu hlavne preto, lebo som sa zaľúbila do operačnej sály. Všetky tie rúška, operačný stôl, sterilné nástroje... proste ma to strašne priťahuje:) Pred 3 rokmi som totižž bola na operácií, a zdá sa že na mňa mala zásadný vplyv :D A samozrajme páči sa mi aj to, že sa pritom zachraňujú životy- myslím že to je niečo, čo môže život urobit zmysluplnym:)

zuzic

ano je fajn:) mam k nemu strasne dobry vztah priserne ma bavi prave toto su nastudovavat, potom obrazky, videjka z operaci:) uzasne krasne:)
a nestrapnila si sa:D kamaratku som to po styroch mesiacoch naucila vyslovit:DD a na druhy den zas zabudla:DD

LusiaS

Orl môže byť fajn, už len pretože niekomu povieš že si otorinolaryngologička a on na teba vytreští oči že čo to je :D /teda aspon dúfam, že orl je otorinolarynglológia, inak som sa parádne strápnila :D /

zuzic

lusi dotiahnes:) lebo na teba myslim a drzim vsetky vsecunky prstiky:) ked budeme chciet...urcite to raz dotiahneme kam chceme:)