Varikokéla nad ľavým semenníkom

Príspevok v téme: Varikokéla nad ľavým semenníkom
cicuch

ahojte, ja mám taký problém: mám varikokélu nad ľavým semenníkom a chcel by som sa opýtať, či niekto vie, či v SR existuje aj okrem laparoskopického zákroku aj tzv. sklerotizácia testikulárnej žily okrem Lučenca, či to náhodou nerobí aj niekto v BA. ak by tu bol nejaký odborník čo by mi mohol pomôcť. Ďakujem moc:o)

agina

Manzel podstupil tiez operaciu asi pred 4 rokmi. Neskutocne ho to bolelo, mal stale taky tahavy pocit. Ide vlastne o krcove zily v semennikoch. Ma asi patcentimetrovu jazvu na lavo pod pupkom. teraz uz vobec nie je vidiet.Ohromne mu to pomohlo.Operoval ho primar Bardos na urologickej klinike Derera v Bratislave.

.vladka

mojmu synovi maju robit tuto operaciu, bude mat 14rokov, robi sa to v takomto skorom veku? dakujem za odpovede a nazory

miro123

ked mam 19 rokov a mam podozrenie ze to mam uz od takych 14 rokov je to uz nebezpecne?inac kolko mate rokov ostatny a kedy ste to zistili ze mate varikokelu.

vlado

ja som 4dni po operacii...mal som varikokely na obidvoch stranach...operovali mi len nalavo a vobec sa mi to nezlepsilo...stale sa mi naplna...
bol som na operacii pri ktorej mi podviazali tu zilu...mam rez nalavo pod pupkom...
v stredu idem na kontrolu uvidim co mi povedia

vajo

prosim ta helllllooooo bol si na lakoroskopickej operacii,laserovym lucom alebo obycajne pri ktorej ti v slabine urobili asi 5-8cm rez?lebo ja som bol na tej poslednej spominanej pri ktorej sa podviazuje zila a vobec mi to nepomohlo

hellllllooooo

Caw, ja som to mal... bol som na operacii a odstranili mi to. Okrem tho mi ponukali aj neviem aku plastiku ci co... vzal som to... Teraz v pohode, ranu nevidno (rana nie je na semenniku, ale nalavo pod pupkom, ale nie je skoro vobec vidiet, fakt). Inak vsetko v pohode, nemam ziadne problemy, akurat je mozno kusok obcas citlivejsie... newim ci som ti pomohol, ale nedalo mi nenapisat... paaa